На Балаклійщині шахрайка ошукала пенсіонерок на 60 тисяч гривень

   

Під виглядом контролеру лічильника води жінка виманила у 81-річної бабусі гроші. Зловмисниця скористались схемою про обмін старих купюр. Повідомивши, що вона проводить обмін застарілих банкнот на нові, “працівниця водоканалу” забрала у старенької близько 50 тисяч гривень.

До рук шахрайки також потрапила 86-річна мешканка селища П’ятигірське. У той же спосіб зловмисниця заволоділа заощадженнями бабусі у розмірі 11 тисяч гривень. Лише через деякий час пенсіонерки зрозуміли, що їх ошукали та звернулись до поліції, детально описавши особу зловмисниці.

Співробітники сектору кримінальної поліції провели ряд заходів та встановили особу шахрайки. Нею виявилась раніше судима за аналогічні злочини 45-річна представниця ромської національної меньшини. Жінка вмотивовано підозрюється у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 3 років.

Наразі правоохоронці встановлюють обставини справи та з’ясовують особи інших осіб, що могли стати жертвами злочинниці. Також зазначаємо, що ніхто не може бути визнаний винним у вчиненні злочину, а також покараним інакше як за вироком суду і відповідно до закону.

Вкотре нагадуємо: не довіряйте невідомим особам, яких бачите вперше, якими б красномовними та доброзичливими вони не здавались! Якщо до вас додому приходять невідомі особи, які представляються працівниками різних служб, перш за все, не впускаючи цих громадян до оселі, попросіть посвідчення. Далі поцікавтеся метою візиту і зателефонуйте до установи, щоб пересвідчитись, що працівників справді до вас направляли.

У разі виникнення будь-яких підозр негайно телефонуйте до поліції за телефоном «102». Будьте обережними та уважними!

Поліція Балаклійщини