В Україні спростили процедуру видачі водійських посвідчень
В Україні спростили процедуру замовлення і відновлення водійського посвідчення, а також реєстрацію автомобіля при покупці в автосалоні. Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль в своєму Facebook.
«Замовити водійське посвідчення в додатку і зареєструвати авто прямо в автосалоні. На цьому тижні уряд зробив черговий крок для спрощення надання послуг людям », – написав прем’єр.
Він зазначив, що тепер замовити водійське посвідчення або провести його відновлення можна буде в додатку «Дія» або через Єдиний веб-портал електронних послуг, а забрати готовий документ можна буде в найближчому сервісному центрі МВС.
«Більш того, на цьому тижні Верховна Рада прийняла закон, який прирівнює цифрове посвідчення водія, свідоцтво про реєстрацію транспорту і ОСАГО до паперового», – додав Шмигаль.