Харків’янин 18 разів вакцинувався від COVID-19 заради безкоштовного харчування у лікарні
Харків’янин Олексій Сукач майже два десятки разів вакцинувався від коронавірусу. Хлопець каже, що погодився робити щеплення на прохання сімейного лікаря.
Читати далі