У Харкові обстріляно міську лікарню та житловий будинок
За інформацією ДСНС, удар Росії по Новобаварському району стався близько 13:20. Внаслідок дій російських військових частково зруйновано п’ятиповерховий житловий будинок, який після удару спалахнув. Кількість травмованих, уточнюють.
Також, ушкоджень зазнала лікарня №3.
“З лікарні евакуювали усіх, хто там жив. Там є люди без постійного місця проживання, яких ми туди поселяли, щоб доглядати. Дев’ятьох людей везуть до іншої лікарні, будемо приймати”, — сказала Суспільному заступниця міського голови Світлана Горбунова-Рубан.
Лікарі та медперсонал внаслідок вибухів не постраждали, сказав Суспільному директор міського Департаменту охорони здоров’я Юрій Сороколат.
“Пацієнти теж не постраждали. Ми зараз будемо переводити 9 пацієнтів-безхатьок у лікарню №31”, — сказав Сороколат.
У Харкові збили ворожий літак, який бомбардував Харків. За попередньою інформацією глави Адміністрації Новобаварського району Тетяни Цибульник, літак впав у районі ринку «Лоск». Це той літак, з якого прилетіла бомба на житловий будинок на проспекті Новобаварському, де продовжують розгрібати завали. Попередньо: у будинку та поруч загинули 8 людей, 8 травмовані.