Українку оштрафували на Олімпіаді в Пекіні

Наша біатлоністка Ірина Петренко порушила правила гонки-переслідування на Олімпіаді. Через свою помилку вона зайняла останнє місце в пасьюті, тому не братиме участі в масовому старті 19 лютого. Представляти Україну в біатлоні на зимовій Олімпіаді-2022 Юлія Джима буде на самоті.

На третій стрільбі Ірина Петренко промахнулася двічі і повинна була пробігти два штрафних кола, але подолала тільки один. За це організатори змагання покарали Ірину штрафом на 2 хвилини часу. З урахуванням штрафу, вона посіла останнє 55 місце і не пройшла кваліфікацію в масовий міжнародний заїзд з 30 учасницями.

З іншого боку, до нашої збірної можливо приєднається головна зірка української олімпійської збірної Олена Білосюк (дівоче прізвище — Підгрушна). Під час приймального тесту в Пекіні 2 лютого у неї виявили коронавірус і ізолювали на два тижні. Є шанс, що капітан жіночої збірної з біатлону зможе виступити в естафеті 16 лютого. У 2014 році на Олімпіаді в Сочі Олена разом з командою виграла золоту медаль.

Наразі в олімпійської збірної України за 2022 не вийшло виграти жодної медалі. Перше місце зараз утримує збірна Норвегії з 9 золотими, 5 срібними та 7 бронзовими медалями. Друге – Німеччина з 8 золотими, 5 срібними і 2 бронзовими медалями, а третє США з 7, 6 і 3 відповідно.