В аеропорту Харкова виник колапс через нові правила в’їзду в Україну

Пасажири рейсу PQ 9475 “Шарм-ель-Шейх – Харків”, який прибув в Україну о 12.30, змушені залишатися в аеропорту. Величезний натовп і ніякого соціального дистанціювання – відповідне відео зняли пасажири, і розмістили в каналі Харків Now.

Українці масово перебувають в зоні прильоту і намагаються терміново встановити на смартфони додаток “Дому”. Завдяки йому вони зможуть зареєструватися на примусову 14-денного ізоляцію і після цього залишити аеропорт.

У соцмережах користувачі говорять, що тим пасажирам, які відмовляються реєструватися на примусову самоізоляцію через додаток в смартфоні, пропонують примусову обсервацію в одному із спеціально виділених пансіонатів під Харковом.

Такі нововведення почали діяти через постанови Кабміну від 22 березня, в якому йдеться про те, що всі українці, які прибувають з-за кордону, повинні мати негативний тест ПЛР на коронавірус, зроблений не раніше ніж за 48 годин до перетину кордону.

“Українці, які не провели тест, повинні пройти примусову 14-денну самоізоляцію через додаток” Дому “. Щоб завершити її достроково, можна зробити ПЛР-тест в акредитованих закладах: після отримання негативного результату обмеження буде знято. Дітям до 12 років проходити самоізоляцію НЕ потрібно “, – повідомляють в прес-службі аеропорту.