В Балаклії під час пожежі постраждав власник будинку

25 жовтня о 20:20 на номер «101» надійшло повідомлення про пожежу в одноповерховому житловому будинку барачного типу за адресою вул. Геологічна, 15 в місті Балаклія. У даному будинку 4 квартири. Загоряння сталося в одній з них.

На місце пожежі виїжджало 2 відділення Служби порятунку на автоцистернах та відділення відомчої пожежної охорони Міноборони. На момент прибуття вогнеборців горіли дерев’яні конструкції покрівлі та перекриття житлового будинку на площі 300 кв.м., а також внутрішні конструкції та домашні речі у квартирі, з якої почалася пожежа. На момент її виникнення в будинку перебувало 4 осіб. Двоє мешканців палаючої квартири (чоловік та жінка) потрапили у вогняну пастку, котра відрізала їм вихід назовні крізь двері. Під час намагань їх відчинити, 44-річний чоловік отримав опіки. Далі люди вимушені були евакуюватись через вікно. Решта мешканців вийшли кожен своїми виходами і не постраждали.

О 21:17 пожежу локалізували. Проте ще до 01:00 тривала ліквідація осередків горіння та розбирання зруйнованих конструкцій оселі. Ймовірна причина пожежі – коротке замикання електромережі.