В Ізюмському районі в село Придонецьке повернули електрику

Енергетики планують повернути світло ще в два населених пункти.

Енергетики заживили ще одне село в Ізюмському районі, яке було без світла з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну.

Про це повідомляють в АТ «Харківобленерго», пише Дані-Інфо.

Енергетики під’єднали до мережі село Придонецьке. За словами енергетиків, в селі небагато мешканців, але зараз є можливість заживити місцеве лісництво.

Після цього енергетики працюватимуть над заживленням ще двох населених пунктів – Заводи та Вірнопілля. Планується, що всі роботи виконають за два місяці.