Внаслідок обстрілу Балаклії: одна людина загинула, семеро поранені

64-річний чоловік загинув, семеро людей, серед яких 9-річна дитина, поранені внаслідок обстрілу Балаклії.

Про це Суспільному 25 травня повідомив директор Департаменту охорони здоров’я Харківської обласної військової адміністрації Максим Хаустов, передає Дані-Інфо.

За його словами, вивезти з Балаклії до Харкова вдалося тільки 9-річну дівчинку, вона у стабільно тяжкому стані. Разом із батьком вона перебуває у лікарні Харкова.

“Пропустили тільки дівчинку. Всі інші у Куп’янській ЦРЛ (Куп’янськ тимчасово окупований РФ — ред.). Дитина з батьком у Харкові. Є інформація, що серед поранених багато тяжких. Про їхній стан не можемо сказати”, — говорить Хаустов.

25 травня голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов підтвердив, що Балаклія піддалася російському обстрілу. За словами голови Ізюмської райдержадміністрації Степана Масельського, Балаклію обстріляли 25 травня. За яких обставин це сталося, інформації нині немає. Місто є тимчасово окупованим російськими військами та з початку травня повністю заблоковане на в’їзд та виїзд. Також відомо, що російські війська продовжують зосереджуватися на Ізюмському напрямку і намагаються наступати на Слов’янськ.

Раніше у Харківській обласній адміністрації повідомляли, що російські окупанти вдаються до провокацій для дискредитації Збройних сил України серед населення та дезінформують людей щодо захоплення Харкова та інших українських міст. Так, 4 травня російські окупанти обстріляли евакуаційну колону з приватних авто під Старим Салтовом, внаслідок чого були поранені та загиблі, в тому числі 13-річна дівчинка.