Всі брешуть про те, як зробити живіт плоским

Основні вправи зміцнять ваш прес, але вони нічого не зроблять із шаром жиру поверх нього. Так само ніякі вправи для ніг не зроблять ваші стегна стрункішими. Це називається «точкове зменшення», і незалежно від того, що ви бачите із заголовків і твітів про зменшення ваших конкретних частин тіла – від плоского живота до виконання деяких «вражаючих» вправ для струнких рук – точкові вправи можуть бути відмінними для зміцнення ваших м’язів. але вони не виправдовують своїх ненаукових обіцянок.

Наприклад, ця стара стаття на сайті Health озаглавлена ​​як «10-хвилинне тренування кохання». Він починається з того, що традиційне тренування преса не позбавить вас від ваших ручок кохання (правда), тому вам потрібно спеціально націлюватися на косі м’язи (е-е, це не краще). Потім настає короткий момент ясності:

Тим не менш, це міф, який ви можете визначити, як зменшити втрату жиру. Так, ви можете накачати косі м’язи живота, щоб досягти максимального тонусу, але жир йде за допомогою кардіо та дієти. Ми всі чули, що прес робиться на кухні, і на жаль це правда. Ви можете робити скручування, поки корови не повернуться додому, але якщо ви не позбудетеся зайвого жиру за допомогою здорового харчування, ваш підтягнутий прес ніколи не буде видно. Отож, найкраща стратегія для того, щоб відкинути свої любовні ручки на узбіччя:

Стратегія складається із трьох кроків. Один з них – дієта, описана в чотирьох словах: «Їжте пісне. Їжте чисто». А Дякую. По-друге, згадка про те, що ви повинні робити кардіо. Третій — обіцяне «тренування ручки кохання». З цих трьох лише перші два можуть зменшити ваші ручки кохання. І все ж таки заголовок і основна частина статті присвячені третьому пункту, який не може.

Або візьміть цю статтю на shape «Найкращі вправи для внутрішньої поверхні стегна для жінок». Вони попросили 16 тренерів «поділитися своїми рухами для струнких, скульптурних стегон і стегон», хоча немає жодного руху, який міг би зробити ваші стегна та стегна стрункішими. (Ви можете тренувати м’яз, щоб зробити його більшим.) Перші сім тренерів сумлінно пропонують вправи, що зміцнюють внутрішню поверхню стегон. Восьмий заперечує: «Якщо ви хочете зменшити розмір своїх стегон і виглядати більш підтягнуто, то ваша мета схуднути, тому що ви не можете точково зменшити». Але потім він все одно пропонує вправу, як і решта.

Ці приклади більш старі, але вам не потрібно багато часу, щоб щодня знаходити незліченні приклади такого фреймінгу. Я впевнений, що тренери, багато з яких мають бездоганну кваліфікацію, розуміють різницю між втратою жиру (що відбувається повсюди) та зміцненням м’язів (на що ви можете орієнтуватися). Декілька інших згадують, що вони вибрали вправи, які спалюють багато калорій, що здається данини істині. Але статті, як правило, все одно пишуться із заголовками, що прямо суперечать фактам про фізіологію вправ. Так що вважайте це нагадуванням: фізичні вправи корисні для загального стану здоров’я, але ви не можете «націлити» втрату жиру так, як вас може переконати обкладинка журналу.