Як надіслати рахунок на Paypal?

Безпосередньо відправляти або отримувати гроші від наших друзів, родичів або близьких, не прикріплюючи до них жодних рахунків. Але коли справа доходить до ділових угод та торгівлі, стає дійсно необхідно надіслати рахунок дилерам. Надсилання рахунків робить вас схожим на професійного підприємця. Більше того, це вважається ввічливим способом попросити гроші, які вам повинний дилер.

Відправляючи рахунок клієнтам, більшість із вас вдаються до старого методу кліше, коли вам потрібно підготувати документи та виконати всі види формальностей. І це може бути справді громіздко. Особливо, коли у вас велика клієнтська база. Це час, коли вам потрібно залишити цей старий метод і замість цього використовувати Paypal. Використовуючи Paypal, ви можете легко відправляти рахунки, позбавляючи себе необхідності вести величезні стопи паперів.

Знаючи всі переваги використання Paypal для відправки рахунку, тепер давайте обговоримо, як це насправді можна зробити.

Надіслати рахунок на Paypal

Використання Paypal у браузері

Цей метод використовує веб-браузер для надсилання рахунку. Отже, за ним можна стежити як на ПК, так і на мобільних пристроях.

(Для безпосереднього створення сторінки рахунку Paypal використовуйте це посилання . Якщо посилання не працює з будь-якої причини, перейдіть на сторінку рахунку вручну, виконаючи такі дії.)

  1. Використовуючи будь-який браузер, відкрийте свій обліковий запис Paypal і увійдіть до системи, якщо ви ще цього не зробили.
  2. На головній сторінці натисніть «Додатково» та виберіть «Створити рахунок».Як надіслати рахунок на Paypal?
  3. Тепер додайте всі необхідні деталі відповідно до потреб вашого бізнесу. Після того, як рахунок буде створено, ви можете надіслати його клієнту. Для відправки рахунку, коли ви натискаєте «Надіслати», ви отримуєте 2 варіанти, як показано на малюнку нижче.Як надіслати рахунок на Paypal?

Коли ви натискаєте «Надіслати через PayPal», ви дозволяєте Paypal надсилати рахунки безпосередньо через нього. Коли ви натискаєте “Поділитися посиланням”, ви отримуєте посилання, яке можете скопіювати та надіслати своєму клієнту.

За допомогою цих кількох простих кроків ви можете легко та безкоштовно надіслати рахунок своїм клієнтам. Крім того, крім надсилання рахунку, ви можете використовувати опцію «Зберегти як чернетку». Це просто збереже чернетку, яку ви щойно створили, і зможете пізніше відправити її. Так само ви можете використовувати опцію «Попередній перегляд» і подивитися, як в кінцевому підсумку буде виглядати ваш рахунок.

Використання програми Paypal для телефону

Також можна надіслати рахунок через мобільний додаток Paypal. Але замість програми Paypal, яку ви зазвичай використовуєте, вам потрібно використовувати програму Paypal Business.

  1. Встановіть програму Paypal Business на свій пристрій.
  2. Увійдіть до свого облікового запису Paypal і натисніть «Створити новий рахунок».Як надіслати рахунок на Paypal?
  3. Тепер додайте у свій рахунок всі деталі, такі як валюта, знижка, доставка та обробка тощо, і натисніть «Далі». (Значок вперед у випадку з Android.)Як надіслати рахунок на Paypal?
  4. Нарешті, натисніть «Надіслати рахунок».Як надіслати рахунок на Paypal?

Рахунок був надісланий вашому клієнту за допомогою програми Paypal Business. Подібно до методу браузера, ви також можете зберегти рахунок у чернетці. Ви також можете згенерувати QR-код всередині програми. Відсканувавши цей QR, покупець може легко здійснити оплату.

Чи безпечний PayPal?

При надсиланні рахунку з Paypal ви можете легко зробити всі види редагування і відправити рахунок, який буде навіть кращим, ніж традиційний паперовий. Більше того, якщо між обома сторонами виникає будь-яка суперечка, Paypal має власний центр вирішення суперечок. Тут ви можете залишити свої скарги, а спільнота особисто розгляне це питання. Таким чином, ви можете повністю довіряти Paypal і робити все, що пов’язане з вашим грошовим переказом, не турбуючись.