Як обрати наручний чоловічий годинник?

Ви коли-небудь замислювалися про те, щоб купити наручний годинник? Або у вас він вже був, але зламався, і тепер ви хочете вибрати новий?

Оптимальний годинник підбирається з урахуванням характеру і бажань людини. Також моделі відрізняються в залежності від бажаних функцій, матеріалів і компонентів. Вибір може виявитися важким, якщо не визначитися зі своїми уподобаннями. Але якщо слідувати перерахованим нижче методам, ви завжди зможете швидко обрати ідеальний годинник для себе.

Вивчіть існуючі моделі

Під час вибору важливо розуміти, яку модель ви хочете придбати. Існує три основних види: аналогові, цифрові та аналогово-цифрові.

Аналогові варіанти мають годинну і хвилинну стрілки, на яких зображений циферблат з числами, знаками або римськими цифрами. Вони зазвичай вважаються традиційними і підходять для ділових і офіційних заходів, а також для побачень.

Цифрові моделі відображають час в числовому вигляді на рідкокристалічному або світлодіодному циферблаті. Цей варіант підійде для повсякденного носіння і використання за прямим призначенням.

Аналогово-цифровий годинник поєднують в собі обидва типи. Вони практичні, оскільки їх можна носити кожен день. При цьому вони підходять і для робочих зустрічей, хоча на офіційних заходах можуть виглядати не дуже доречно.

Дізнайтеся про те, з яких матеріалів виготовляють годинник

У годиннику є два деталі, де матеріали мають значення. Це корпус і ремінець. Відрізняються вони в різних моделях матеріалом, в залежності від марки, стилю, типу і ціни годин.

Корпус, або частина, яка тримає циферблат годинника, зазвичай виготовляється з пластику, смоли, металу, сталі, латуні або титану, а також з дорогоцінних металів, таких як золото, срібло і платина.

Ремінці можуть бути виготовлені з усіх перерахованих матеріалів, а також зі справжньої, штучної або екзотичної шкіри, а також полотняного паперу.

Ціна виробу, в залежності від матеріалу, сильно варіюється. Пластик, очевидно, буде найдешевшим. Наступними за ціною йдуть синтетичні матеріали. Шкіряні ремінці і кріплення зі шкіри обійдуться трохи дорожче. Далі в ціновій категорії йдуть поширені метали. Найбільш дорогими є вироби з дорогоцінних металів.

Вартість варіюється також в залежності від якості матеріалів. Наприклад, шкіряні вироби із замінника за ціною схожі з синтетикою, а шкіра рідкісних тварин на годиннику буде коштувати порівнянно з дорогоцінними металами. Рідкоземельні метали також варіюється, в залежності від вартості металу і його проби.

Дізнайтеся про існуючі типи механізмів

Типи механізмів в першу чергу розрізняються джерелом живлення. У наручних годинниках використовуються три основних типи: батарейний, кварцовий і механічний.

Батарейний механізм використовує батарейки в якості єдиного джерела енергії. Годинники на батарейках-найдешевші і найменш стильні. Цифрові і куплені в універмагах або магазинах одягу моделі, як правило, працюють на батарейках.

Кварцовий механізм працює, коли енергія батарейки проходить через кварц, розташований всередині годинника. Кварцові годинники трохи дорожче традиційних годин на батарейках, але є найточнішими з усіх. Вони не вимагають особливого догляду, крім періодичної заміни батарейки, і не входять в преміальний клас через простоту конструкції.

Механічні годинники в свою чергу різняться в залежності від того, заводить власник годинник вручну або автоматично. Механізм заводиться або вручну, або протягом дня під дією рухів власника — автоматичні, або з автопідзаводом. Ці годинники є найдорожчими, найрозкішнішими і найбільше подобаються цінителям через хитромудрість конструкції.

Визначтеся, який стиль матиме ваш годинник

Ви можете придбати годинник, спеціально призначені для спорту, роботи, офіційних заходів, виходу в світ і повсякденному житті. Головним фактором при виборі стилю має бути те, де ви збираєтеся їх носити.

Для бігу, плавання або інших подібних додаткових функцій, пов’язаний з вимірюванням пульсу, вам слід вибрати спортивні годинник, моделі для роботи в польових умовах або вироби для дайверів.

Якщо вам потрібні годинник для носіння на роботі, офіційних заходах або побаченнях, найкраще придбати парадний годинник. Вони підійдуть як для заходів, так і для повсякденного носіння вдома і на роботі. Повсякденний одяг з парадним годинником виглядає краще, ніж повсякденний годинник з офісним стилем.

Для повсякденного носіння, щоб носити їх коли, де і з чим завгодно, купіть недорогі годинник з поширених матеріалів і з батарейкою.

Існують годинник і в сучасному стилі — це годинник-гаджети. З кожним роком вони набирають популярність, хоча вони як і раніше найбільш часто зустрічаються серед людей, що розбираються в технологіях. Вони оснащені такими функціями, як календарі, цифрові камери, програми електронної пошти і т. д.

Різні стилі можуть варіюватися від простих до розкішних, залежно від бренду, дизайну, ціни та функцій.

Виберіть бренд

Пам’ятаючи про свій бюджет, перегляньте види брендів, які виробляють годинник, і визначитеся з фаворитом. Багато компаній існують вже багато років, тому вибір бренду може виявитися нелегкою справою. Вивчіть історію компанії, щоб дізнатися, як давно вона на ринку і які стилі у неї є.

Запитайте своїх родичів і друзів, які вже купували годинник, які марки їм подобаються і найкраще їм підходять. Ви навіть можете провести невелике дослідження в Інтернеті, читаючи відгуки про певні компанії і їх моделях годин. Головне, щоб обрана марка мала стиль, відповідний до ритму Вашого життя.