Як позбутися неприємного запаху від ніг: 6 простих способів, які гарантовано допоможуть

Ви можете не помітити, якщо ваші ноги трохи пахнуть, коли ви перебуваєте в комфорті власного будинку, але зніміть взуття в чужому будинку після цілого дня ходьби, і сморід вдарить по вас – і всім іншим – як цегляна стіна.

Ми всі були в компанії когось із «поганими» ногами. Це неприємно, небажано та просто соромно. У той час як ноги стають трохи смердючими, як і запах тіла, абсолютно нормально, надмірні запахи дійсно припускають відсутність особистої гігієни.

Щоб ваші ноги пахли свіжо, як маргаритка, ви потрапили у потрібне місце. Сьогодні ми покажемо вам, як назавжди позбавитися неприємного запаху ніг, щоб вам більше ніколи не довелося знімати взуття.

Від чого пахнуть наші ноги?

Як і решта нашого тіла, ноги пітніють, і коли вони пітніють, вони створюють ідеальне середовище для бактерій. Насправді, бактерії процвітають у жаркій, вологій темряві вашого спітненого взуття, а також люблять ласувати мертвими клітинами шкіри.

Як і будь-які живі мікроорганізми, бактерії виділяють продукти життєдіяльності – саме ці органічні кислоти викликають смердючий запах ніг. Чим більше пітніють ваші ноги, тим більше бактерій можуть там процвітати, виробляючи всілякі смердючі відходи, які можуть зробити ваші ноги такими ж рідкими, як сир із пліснявою.

Але що впливає на те, як сильно пітніють наші ноги?

Крім того, як і скільки рухів ми робимо, температура та матеріал, з якого зроблені наші шкарпетки та взуття, гормони також відіграють важливу роль, пояснюючи, чому у підлітків сумно смердючі ноги.

Як позбутися неприємного запаху від ніг

Позбудьтеся неприємного запаху ніг за допомогою цих простих домашніх засобів!

1. Замочування в яблучному оцті

У яблучного оцту багато застосувань для краси і сьогодні ми хочемо поділитися з вами ще одним.

Щоб освіжити смердючі ноги, змішайте розчин із 2 частин води та 1 частини яблучного оцту в тазі та зануріть туди ноги. Замочіть на 20 хвилин, щоб повністю їх дезодорувати.

2. Замочування у чаї

І яблучний оцет, і чай мають в’яжучі властивості, тобто допомагають закрити пори. Дубильні речовини у чорному чаї також вбивають бактерії, запобігаючи появі неприємного запаху від ніг.

Залийте 2 пакетики чорного чаю склянкою окропу і дайте настоятися. Налийте в таз, що містить 2 пінти води, помістіть ноги всередину і розслабтеся протягом 20 хвилин, щоб ноги відчували та пахли свіжістю.

3. Використовуйте спиртову серветку

Забудьте про серветки для обличчя. Коли справа доходить до освіження ніг, немає нічого кращого за спиртові серветки. Швидко протріть смердючі підошви, щоб видалити запах і звузити пори, щоб зменшити потовиділення легко!

4. Випрати взуття/устілки.

Якщо, що б ви не робили, ваші ноги пахнуть, спробуйте не забувати мити взуття та устілки – це справді допоможе вам тримати сморід під контролем.

Регулярне миття внутрішньої частини взуття, а також устілок уб’є бактерії, що залишилися, і зменшить запах.

5. Вбити мікроби

Позбудьтеся від бактерій, позбавтеся від сморід. Знищити мікроби всередині взуття дуже просто, все, що вам потрібно це дезінфікуючий спрей. Злегка побризкайте всередину взуття, щоб видалити мікроби та запах, який вони викликають.

6. Лимонний сік

Як і спиртові серветки, нанесення чистого лимонного соку на ватяні кульки, а потім нанесення на ноги витіснить неприємні запахи, а також закриє пори, щоб запобігти подальшому потовиділенню.