Як правильно заварювати чай Пуер?

Найпростіший спосіб виготовлення пуера починається в звичайному чайнику або в чашці. Для одного чаю досить три або п’ять гр. (1-1,5 чайну ложку) чаю на сто п’ятдесят – двісті мл. води. Потрібне кількість пресованого чаю зручніше розділяти пуерним ножичком, а якщо його не знайшлося тоді за допомогою простого ножа, можна і руками. При всьому тому, що відбувається, намагайтеся зберегти лист цілісним, не крихаючи його.

Коли почнете заварювати, потрібна певна температура води:

  • юному чаєпіту вісімдесят – дев’яносто C;
  • досвідченому ж чаїпиту дев’яносто C;
  • юному дев’яносто шість C.

Якщо Ви заварюєте такий чай перший раз використовуйте не окріп, t близько вісімдесяти C для молодих вісімдесят п’ять C для винесених шен пуерів. Якщо смак і запах чаю стануть мало соковитими в наступний раз використовуйте найбільш гарячу воду.

  1. Потрібно промити сам чай. Після цього засипати чай у заварник і всю справу залити водою потрібною температурою. Через 15 секунд виливайте. Краще її не пити! Чекайте хвилинку і переходьте безпосередньо до проварювання. Таким чином сухе листя промивається від можливої ​​пилу і насичується водою, що дає йому краще відкрити свій аромат при заварюванні.
  2. Потім знову виконайте частину операції з першого пункту, тільки заварювати вже близько хвилини. Якщо Ви пропарюєте чай у заварнику, то варто перелити чай в якусь іншу заварницю (можна в чашу), або, у разі чашечки з ситечком, вивудити ситечко. Інакше чай буде поновлювати наполягати і може починати гіркуватим. Тепер можна захоплюватися смаком і запахом чаю.

Ось так і потрібно заварювати чай пуер від трьох до семи разів.