Як вибрати гірський велосипед для комфортного катання

Велосипедна індустрія – це багатомільярдна індустрія, лише український ринок оцінюється приблизно у 100 мільйонів доларів. Катання на гірських велосипедах як вид спорту зазнало значних змін і розглядається більше, ніж просто дозвілля. Проте одна справа мати пристрасть до катання на гірських велосипедах, і зовсім інша — отримувати задоволення від цього виду спорту.

Для максимального задоволення вам потрібний правильний велосипед. Намагаєтеся зрозуміти, який гірський велосипед підходить саме вам? Тоді читайте далі, щоб дізнатись, як вибрати гірський велосипед для ідеального катання.

Типи гірських велосипедів

Ринок гірських велосипедів побалує вас вибором. Хоча різні виробники можуть використовувати різні терміни для опису своїх гірських велосипедів, велосипеди можна згрупувати за чотирма основними типами.

Безпосередньо

Велосипеди для бігових лиж більше схильні до педалювання, з високою витривалістю та ефективністю. Вони ідеально підходять для райдерів, які насамперед орієнтовані на підйом, а не на спуск.

Тягти

Це зображення гірського велосипеда, яке багато людей мають на увазі. На відміну від велосипедів для бігових лиж, вони зазвичай забезпечують правильний баланс між підйомом і спуском.

Усі гори

Їх також називають мотоциклами Ендуро. Його геометрія більше сприяє спуску, ніж підйому. Тим не менш, це ідеальний варіант, якщо ви хочете кататися на велосипеді місцевістю з досить складною місцевістю.

Швидкісний спуск

Як випливає з назви, цей тип велосипеда чудово справляється зі спуском. Вам нема про що турбуватися при спуску крутою дорогою, оскільки його шини були створені, щоб витримувати такі навантаження.

Як вибрати гірський велосипед

Проаналізувавши різні типи гірських велосипедів, ми склали посібник з покупки.

1. Виберіть правильний розмір велосипеда

Всі інші міркування про вибір найкращого гірського велосипеда повинні виникати після того, як ви визначили правильний розмір. Оскільки багато брендів лише вказуватимуть, чи є він маленьким, середнім чи великим, наполягайте на розгляді специфіки. Наприклад, перевірте відстань між сідлом та кермом.

2. Вибирайте силу, а не вагу

І вага, і міцність є важливими факторами, які слід враховувати при покупці велосипеда. Тим не менш, вага в основному має значення на бездоріжжя, тому сила домінує у списку. Велосипед з більшою силою має більш високу точність кермового керування і, отже, значно безпечніший.

3. Якість підвіски

Перш ніж зупинятися на будь-яких зупинках, усвідомте факти. Покопайтеся на сайті виробника, щоб дізнатися про точну модель.

Ви також можете переглянути деякі відгуки в Інтернеті, перш ніж приймати рішення. Примітно, що нове обладнання часом має більш низьку якість, ніж вторинне.

4. Враховуйте розмір колеса

Для великих миль ви віддали б перевагу великим обручам. Однак, якщо вам потрібна висока продуктивність на трасах, ви можете вибрати найменші. Проблема з великими розмірами полягає в їхній чутливості до тиску.

5. Бюджет

Їзда на велосипеді потребує більше, ніж гарний гірський велосипед. Вам знадобиться спорядження, таке як шолом, рюкзак та окуляри. Проведіть невелике дослідження велосипеда-переможця, щоб отримати найкращу угоду та якість на користь вашого банківського рахунку.

Одна з найвідмінніших порад про те, як вибрати гірський велосипед — залишатися в рамках вашого бюджету.

Чи це варто зусиль?

Витрачений час на вибір кращого велосипеда того вартий, оскільки він стане вашим постійним супутником у вашому виді спорту. За допомогою цих порад про те, як вибрати гірський велосипед, ви обов’язково зупиніться на тому, що підходить саме вам.