Як відростити бороду, якщо вона не росте?

Великі густі бороди були в моді майже десять років. Чи хочете ви стати повноцінним рибалкою зі своїм зовнішнім виглядом або віддати перевагу образу Ван Дайка, є багато способів зробити це. Однак, на жаль, деякі чоловіки страждають від надто поширеної проблеми. Їхні бороди не будуть добре рости. Якщо це звучить вам знайомо, ви прийшли в потрібне місце. Ми тут, щоб відповісти на ваші актуальні питання про те, як прискорити зростання волосся на обличчі.

Чому я не можу відростити бороду?

Насамперед, давайте поговоримо про те, чому у вас виникають проблеми зі зростанням бороди. Хоча ви можете подумати, що розкішні локони це удача, насправді це не так. Хочете вірте, хочете ні, але на те, як швидко росте волосся на обличчі, впливають різні фактори.

Можливо ви чули, що відрощування пристойної бороди пов’язане з рівнем тестостерону. Це має сенс. Рівень гормонів визначає багато функцій вашого організму. Проте, найімовірніше, це міф. Нещодавнє дослідження, опубліковане в Archives of Sexual Behavior, передбачає, що наявність бороди не вказує на високий рівень тестостерону. Хоча потрібні додаткові дослідження, ви можете виключити відсутність бороди, що означає, що ви менш мужні.

Інша причина, через яку ви, можливо, щосили намагаєтеся відростити бороду своєї мрії, може бути пов’язана з вашою шкірою. Правда в тому, що певні стани шкіри – хоч і рідкісні – можуть знизити ваші шанси на зростання волосся на обличчі. Якщо ви також відчуваєте сухість шкіри, свербіння або навіть висипання, варто відвідати свого лікаря або профільного дерматолога.

Отже, в чому річ? Найімовірніша причина того, що ви не можете відростити бороду, у генетиці. Ви помітите, що у чоловіків у вашій сім’ї, як правило, такий же тип бороди, як у вас, чи то плямистий або густий. Таким чином, так само, як ваша лінія росту волосся та інші визначальні риси, то, чи зможете ви відростити густу бороду, залежатиме від генів, що передаються у спадок.

Незважаючи на це, є способи прискорити ріст волосся на обличчі. Так що якщо ви незадоволені бородою, яка у вас зараз є, не бійтеся. Ми вас прикрили. У цьому посібнику ми розглянемо шість порад, які допоможуть вам змусити бороду рухатися.

Як змусити волосся на обличчі рости швидше

1. Зменште рівень стресу

Ви відчуваєте стрес? Можливо, ви тонете під горою паперової роботи або вам потрібно виконати надто багато життєвих адміністративних завдань. Коли ви дозволяєте своєму рівню стресу зашкалювати, це може спричинити катастрофу. Не дивно, що ця проблема впливає на повсякденне здоров’я. Але чи знаєте ви, що стрес може вплинути на вашу бороду?

Останні дослідження клініки Майо показують, що стрес може призвести до випадання волосся. Хоча це найчастіше означає волосся на вашому волоссі, це може реально вплинути на інші ділянки тіла. Тому коли вам важко відростити бороду, ви можете подивитися на свій рівень стресу. Що змушує вас відчувати тривогу? Чи можете ви змінити свій спосіб життя?

Є багато способів упоратися зі стресом. Розставити пріоритети пристойного режиму сну – чудове місце для початку. Однак, ви також можете спробувати усвідомлені підходи, такі як створення практики медитації. Подумайте, як ви можете вирішити цю проблему. Звичайно, якщо ви почуваєтеся дуже пригніченим, вам слід звернутися до свого терапевта за порадою.

2. Поліпшіть режим догляду за шкірою

Чи є у вас режим догляду за шкірою? Як ми вже згадували, певні проблеми зі шкірою можуть зіпсувати вашу бороду. Отже, коли ми говоримо про те, як прискорити ріст волосся на обличчі, ви, можливо, захочете подивитися на те, як ви щодня дбаєте про свою шкіру.

Перше, що вам потрібно зробити тут, це зрозуміти свій тип шкіри: вона нормальна, суха, жирна, комбінована чи чутлива? Коли ви визначили, до якої категорії належить ваша шкіра, ви можете приступити до створення відповідного їй режиму. Вам не потрібно божеволіти тут. Натомість ви можете почати з того, що добре очистіть шкіру і зволожте її. Якщо ви не знаєте, з чого почати, запишіться на прийом до спеціаліста з догляду за шкірою.

3. Приймайте добавки з вітаміном В

Одержання достатньої кількості вітаміну B може мати життєво важливе значення для вашого шляху зростання бороди. Дослідження, опубліковані в Національній медичній бібліотеці, передбачають зв’язок між цим вітаміном та здоровим зростанням волосся. Крім того, дослідження показало, що присутність цього вітаміну може допомогти стимулювати та активувати волосяні фолікули у довгостроковій перспективі. Тому, якщо ви почнете включати вітаміни до свого щоденного раціону, ви помітите велику різницю.

Тут є два варіанти: ви можете приймати добавки з вітаміном або отримувати вітамін через їжу. Інгредієнти, багаті на цей вітамін, включають молоко, сир, м’ясо, рибу і темно-зелені овочі. Так що вперед і збільшити споживання сьогодні.

4. Дотримуйтесь збалансованої дієти

Поки ми говоримо, що ви їсте, нам потрібно зайнятися вашою дієтою. Те, наскільки добре росте ваша борода, пов’язане з вашим повсякденним самопочуттям, а це пов’язано з тим, що ви їсте. Тому вам потрібно дотримуватися збалансованої дієти, коли це можливо. Якщо ви їсте чверть фунта кожен день і сподіваєтеся на краще, ви робите це неправильно.

Згідно з NHS, чоловіки повинні споживати близько 25000 калорій на день. Звичайно, ця сума змінюватиметься в залежності від вашого зростання та комплекції. Тим не менш, це працює як гідний орієнтир. Забезпечення того, щоб ви їли різноманітні фрукти та овочі, допоможе. Ви також повинні включити більше жирної риби та знизити загальне споживання м’яса.

5. Зробіть сон пріоритетом

Коли ви думаєте про те, як змусити бороду рости швидше, ви, можливо, ніколи не замислювалися про вплив сну. Нездатність отримати ваші 40 підморгування може призвести до погіршення здоров’я, що, як ми вже згадували раніше, може уповільнити зростання вашого волосся. Тому, якщо ви хочете відростити густіше волосся на будь-якій ділянці тіла, вам потрібно бути здоровим.

Хоча в сучасному світі є багато факторів, що відволікають, ніщо не повинно заважати вашому сну. Щоб покращити гігієну сну, ви повинні лягати спати в один і той же час щодня. Вам також необхідно змінити атмосферу в спальні, щоб оптимізувати свої шанси на відпочинок. Це означає, що коли ви ляжете на сіно, буде прохолодно та темно.

6. Негайно киньте курити

Куріння є жахливим для вашого здоров’я… але ви вже це знаєте. Дослідження цієї звички показують, що вона може сприяти випаданню волосся. Отже, якщо у вас несподівано почало випадати волосся на щоках, можливо, вам варто уважно й уважно поглянути на свій спосіб життя. Відмова від цієї звички може покращити всі сфери вашого здоров’я та допомогти вам відростити бороду.

Кинути курити зовсім не просто. Можливо, ви намагалися зробити це в минулому і, як і багато хто, зазнали невдачі. Національна служба охорони здоров’я має низку послуг з припинення куріння, які допоможуть вам кинути курити якомога раніше. Погляньте на варіанти та подивіться, що працює.

На жаль, немає чарівного зілля, яке змусить вашу бороду рости швидше. Тим не менш, є деякі зміни в спосіб життя, які ви можете внести, і це допоможе. У цьому посібнику ми розглянули шість перевірених підходів, які ви можете використати. То чому б не дати їм шансу?