Як заблокувати рекламу в Spotify

Ви можете отримати одну з найкращих функцій Spotify Premium безкоштовно.

Безкоштовний рівень Spotify – це чудово, але було б ще краще без усієї реклами. Хоча ми не можемо надати вам всі преміум-функції Spotify, такі як прослуховування музики в автономному режимі безкоштовно, ми можемо заблокувати цю рекламу для вас .

Як заблокувати рекламу Spotify у веб-браузерах

Веб-плеєр Spotify досить добре працює у всіх браузерах. Якщо ви використовуєте сервіс таким чином, розширення браузера може заблокувати рекламу за вас. Більшість людей можуть використовувати uBlock Origin для блокування реклами Spotify. ( Він також блокує рекламу на всіх інших веб-сайтах.) Якщо ви не хочете блокувати рекламу по всьому Інтернету, спробуйте розширення, таке як SpotiAds , щоб обмежити блокування реклами тільки Spotify.

Як приховати рекламу Spotify на ПК

Є два способи заблокувати всю рекламу за допомогою програми Spotify для Windows без оплати Spotify Premium. (Просто знайте, що ці блокувальники не будуть працювати з версією програми Spotify для Microsoft Store – вам доведеться завантажити програму безпосередньо з веб-сайту Spotify, щоб мати можливість використовувати їх.)

BlockTheSpot — один із найкращих блокувальників реклами для Spotify у Windows. Його сторінка GitHub містить усі необхідні інструкції з встановлення, і ця програма видалить аудіо, відео та рекламні банери з програми Spotify. Періодично оновлення Spotify можуть зупинити блокування реклами, але ви можете просто запустити файл .bat з папки BlockTheSpot, і він має знову почати працювати. Якщо ви шукаєте альтернативу BlockTheSpot, ви можете спробувати BurntSushi.

Як видалити рекламу Spotify на Mac та Linux

На Mac ви можете використовувати Spotify-Adblock-MacOS для блокування реклами в програмі, але для цього вам потрібно створити сертифікат, що самозапевняється, за допомогою програми Keychain Access на вашому Mac. Встановіть програму Spotify та дотримуйтесь інструкцій на сторінці GitHub, перш ніж відкривати програму; в якості альтернативи ви можете вийти з Spotify і слідувати інструкціям, щоб змусити блокувальник реклами працювати.

Наступного разу, коли ви відкриєте Spotify, програма запросить доступ до папки, в яку ви скопіювали блокувальник реклами. З цього моменту ви можете насолоджуватися Spotify без реклами, і реалізація не зламається, навіть якщо ви оновите програму.

Якщо ви використовуєте програму Spotify в Linux, ви можете спробувати Spotify-adblock – просто переконайтеся, що вона сумісна з вашим дистрибутивом Linux перед його встановленням.