Які травми на Олімпіаді 2022 року отримали спортсмени?

Одним з найбільших ризиків Олімпійських ігор є травми. Звичайно, на будь-яких спортивних змаганнях спортсмени ризикують отримати травму, але Олімпійські ігри це інша справа.

Фізична інтенсивність такого міжнародного суперництва не зрівняється ні з якими іншими. Отже, рівень виступів високий як ніколи. А з високою майстерністю приходить і високий ризик.

На Олімпіаді 2022 року в Пекіні вже почалися травми. Наведемо список олімпійських атлетів, які отримали травми з моменту початку зимової Олімпіади.

Ніна О’брайен, гірськолижний спорт

24-річна американська гірськолижниця розбилася рано вранці в понеділок під час другого заїзду в жіночому великому слаломі. Наприкінці свого заїзду О’брайен впала, і на спині докотилася до фінішної межі. Вона пролежала кілька хвилин, але була при свідомості. Змагання були припинені на час надання допомоги.

У понеділок ввечері лижна команда США повідомила, що О’брайен зламала ліву ногу, отримавши складний перелом великогомілкової і малогомілкової кісток. Після аварії її доставили в лікарню в Пекіні. Місцеві лікарі надали їй першу допомогу. Незабаром вона повернеться в США для подальшого обстеження.

“Ніна хотіла б висловити свою подяку всім людям, які так швидко надали їй допомогу в зоні фінішу під час гонки. Окремо вона подякувала лікарів і медсестр в лікарні, які добре піклувалися про неї”, – йдеться в заяві американської команди в Твіттері.

Домінік Швайгер, гірськолижний спорт

30-річний німецький гірськолижник втратив керування і впав на спину, скотившись з гори в захисні сітки під час чоловічого швидкісного спуску в неділю. Його відвезли з гори на санях з травмою лівої руки.

Бріанна Декер, хокей

Американська нападаюча зіткнулася з гравцем Фінляндії під час їх гри в четвер. Вона отримала травму ноги після підкату ззаду Ронья Саволайнен о 9:32 першого періоду. Після підкату Декер закричала від болю на весь майданчик.

Медичні працівники негайно вибігли на лід, щоб госпіталізувати її. Їй було надано екстрену допомогу, включаючи комп’ютерну та магнітно-резонансну томографію, прямо на хокейній арені.

Пак Чан Хек, шорт-трек, ковзанковий спорт

Південнокорейський ковзаняр пошкодив ліву руку в результаті зіткнення під час чвертьфінального забігу на дистанції 1 км Чан Хек йшов на другому місці, коли італієць П’єтро Сігел зачепив його ковзаном ззаду і збив з ніг. Коли він їхав до стіни, китайський ковзаняр Ву Даджінг, який слідував за групою, наїхав на руку Чан Хека. Було видно, як фігурист схопився за ліву руку. Медичний персонал поспішив винести спортсмена з поля.