За інформацією ХАЦ, в Балаклії найдешевше куряче філе

Найдорожче куряче філе місцеві Управління освіти, культури, молоді та спорту купують у Дергачах, а найдешевше у Балаклійському ліцеї №1 ім. Тризни та в дитячому санаторії “Лісний”. Таку інформацію розміщено на сайті прозорро, серед офіційних даних про результати тендерів державних та адміністративних установ.

В Балаклійському ліцеї №1 та в Обласному дитячому лікувальному санаторії “Лісний” заморожене куряче філе закуповують по 105 гривень за кг. Це найнижча тендерна ціна у всій області. Трохи дорожче, за 108 гривень, проводить закупівлю центр професійної освіти Харківської області з машинобудівних, електротехнічних та сервісних технологій. У Національному юридичному університеті Ярослава Мудрого ціна на охолоджене філе складає 118 гривень за кіло.

Але безумовним лідером є Дергачівська міська рада. Там за 1 кілограм мороженого курячого філе платять 155 гривень. Якщо порівнювати з середнім показником цін в Харківській області, то переплата по тендерному контракту складає близько 155 000 гривень.

Договір на постачання укладено з ФОП Тимофєєва Юлія Сергіївна.В минулому році той самий постачальник також забезпечував навчальні заклади Дергачів курячим філе. Тоді ціна за 1 кг продукції була заявлена у 128 гривень. Але в той самий час це ФОП постачало Чугуївські школи, отримуючі за той самий продукт 99 гривень за кілограм.