Жителі Балаклії масово викликали газову аварійну службу

За останню добу жителі Балаклії буквально обірвали телефон підприємства «Харківгаз». Люди масово скаржаться на їдкий запах газу, який вони чують у себе вдома після того, як відкривають конфорку.

Всього на номер «104» надійшло 100 заявок від жителів міста Балаклеї, а також сіл Вербівка, Пришиб і Явір, повідомили в прес-службі «Харківгазу». За адресами клієнтів виїхали бригади, однак витоків в будинках фахівці не знайшли. На підприємстві запевнили: причина сильного запаху криється в іншому.

«Швидше за все, причина в тому, що істотно збільшили концентрацію одоранту в природному газі на газорозподільній станції (ГРС) Балаклія ГПУ Шебелинкагазвидобування. Природний газ не має запаху. Щоб можна було визначити витік по запаху, до нього додають одорант. Одоризація природного газу, який надходить до споживачів г.Балаклія, с. Вербівка, с. Пришиб, с. Явір відбувається на ГРС Балаклія ГПУ Шебелинкагазвидобування. Після ГРС газ потрапляє в газорозподільні мережі, які обслуговує АТ «Харківгаз», і далі в будинки споживачів », – йдеться в офіційному повідомленні.

У зв’язку з цим в «Харківгазі» просять жителів регіону не панікувати і частіше провітрювати свої будинки. Також на підприємстві відзначили, що всі виклики клієнтів з питання запаху газу будуть перевірені фахівцями.