10 найкращих інструментів для збільшення ефективності маркетингових комунікацій
Хочете зберегти свій час, спростити роботу над деякими задачами та покращити ефективність маркетингових комунікацій?
Нижче зібрали різнобічні інструменти, що допоможуть задовольнити такі запити.
1. LOOQME Hub
Якщо вам потрібен всеохоплюючий моніторинг згадок про бренд – це інструмент, що спростить щоденну рутину маркетолога, дасть більше часу на пріоритетні задачі та допоможе зрозуміти і якісно оцінити вплив медіа та соціальних мереж на комунікацію.
Сервіс не лише має можливість збирати дані з 45 000+ джерел (включаючи офлайн ЗМІ, ТБ, радіо, форуми та блоги), а і структурує та візуалізує всі хаотичні дані. Аналізує відстеження згадок про бренд за різними показниками, що дає можливість коректувати та покращувати маркетингові комунікації.
Допомагає виявляти негатив, щоби користувач міг швидко реагувати та вчасно «гасити пожежу». Аналізує конкурентів, дає можливість порівняти показники та бути на крок попереду.
2. Trend Hero
Сервіс для маркетологів, які будують свої комунікації за допомогою інфлюенс-маркетингу.
Має базу із 90+ млн акаунтів, що дає змогу оцінити їх за 90+ метриками. Допоможе знайти лідерів думки, які найкраще підходять саме для вашої ЦА.
Сервіс допоможе вберегти бюджет від нерелевантних витрат: перевіряє інфлюенсерів на накрутку та ботів та допомагає знайти лідерів думок, які найкраще підійдуть саме для вашої ЦА.
3. Lift
Додаток дозволяє SMM спеціалістам та дизайнерам, блогерам та маркетологам зберегти час, нерви та засоби при створенні контенту.
Lift: Story Maker — мобільний додаток для створення професійного контенту для соціальних мереж. За допомогою готових дизайн шаблонів та розширеного функціоналу фото/відео редагування, наприклад: функції видалення фону, накладання музики, бренд кита та бібліотеки шрифтів, можна створити естетичний контент не тільки для особистого Інстаграм профілю, але й побудувати візуальну ідентичність бренду.
Не могли обійти стороною й сервіси від Google:
4. Gooogle Alerts
Інструмент допоможе налаштувати регулярні e-mail розсилки виключно із тією інформацією, яка вам потрібна: згадки про компанію, продукт, івент. Інформацію шукає лише із Google. Щоб отримати релевантний результат, потрібно якомога конкретніше налаштувати фільтри. Регулярність сповіщень обираєте самі. Рекомендуємо використовувати окремий поштовий акаунт.
5. Google Trends
Інструмент використовує велику базу пошукових запитів Google, щоби відстежувати тренди. Сервіс добре підходить для відстеження згадок про бренд/товар/інновацію. Вводьте запит, що цікавить та переглядайте динаміку згадок. Будьте в курсі новин світу та зміни інтересів користувачів за конкретний період.
Також є можливість порівняльного аналізу. Для цього потрібно ввести декілька запитів.
6. Google Analytics
Сервіс збирає статистику відвідувачів сайту після встановлення на ньому спеціального лічильника. У звітах збирає отриману інформацію щодо відвідування, конверсій, геолокації, джерел трафіку та багатьох інших кластерів. Адже сервіс включає десятки фільтрів, має близько 100 видів звітів і безліч опцій. Підійде для проєктів будь-якого масштабу та складності.
7. Міro
Miro — це цифрова дошка, якою одночасно можуть користуватися багато користувачів. Зручний інструмент для організації спільної діяльності над одним проєктом та колективних штормінгів.
8. Likealyzer
Сервіс дає зворотний зв’язок та корисні рекомендації щодо покращення присутності вашої компанії у Facebook. Працює на основі таких даних:
– контент сторінки Facebook;
– діалогів із фоловерами;
– взаємодії фоловерів із вашим контентом.
Щоб почати роботу, достатньо ввести URL сторінки в Facebook.
9. SPY WORDS
Зручний інструмент для боротьби із конкурентами. Сервіс допоможе зрозуміти, які запити приносять трафік вашим конкурентам, яку стратегію вони використовують.
Розширюйте семантичне ядро, підбирайте ключові слова та порівнюйте ваш сайт із сайтами конкурентів.
10. MindMup
Простий інструмент, що допоможе візуалізувати та структурувати процес мислення. наочний інструмент візуалізації процесу мислення. У центрі знаходиться центральний образ (ідея, концепція, думка або тема), від якого відходять гілки — слова, образи, інша інформація.
Крутий інструмент як для тих, хто починає працювати над новим проєктом.В такі моменти потрібно фіксувати великі обсяги інформації та запам’ятовувати всі ідеї, що приходить на думку.
MindMup дозволяє побачити як картину загалом, так і її дрібні деталі.