5 виробів з золота, які потрібні кожній жінці

Бути чарівною — значить відчувати свою бездоганність у всьому, і в цьому якнайкраще допомагають ювелірні вироби, які можуть творити дива із вашим відчуттям себе та враженням навколишніх людей. Підібрати можна як ексклюзивні, так і цілком буденні оздоблення, і в цьому обов’язково допоможе ювелірний магазин, який можна відвідати безпосередньо чи в онлайн-форматі. Втім, є такі прикраси з золота, які варто мати кожній жінці, і мова далеко не про звичні сережки чи каблучки.

Кольє

Вишукане та незвичайне оздоблення має бути в кожної леді. Кожна така прикраса відображає неймовірну витонченість та делікатність. Виглядати вишукано та стильно у новому вечірньому платті допоможе золоте кольє з підвіскою, фіанітом чи дорогоцінним каменем. Найкращі варіанти готовий запропонувати ювелірний магазин Gold.ua, де представлений великий вибір унікальних намист, як по кольору металу, так і його пробі. Особливо стильно виглядає кольє з чорними діамантами, здатне збагатити образ вишуканістю та неповторністю.

Кулони

Подібні вироби відомі з давніх-давен і їх особливість полягає в тому, що вони універсальні. Вони гарно підходять як до вечірніх суконь, так і ділових костюмів. Сучасні золоті прикраси такого типу виготовляють з червоного та білого металу. Центром уваги при цьому може слугувати напівкоштовний камінь у вигляді бірюзи, агата, перлини чи корала.

Останній тренд — поєднання кулона з ланцюжком екстремальної довжини. В таких випадках прикраса може бути:

  • Кругла.
  • Овальна.
  • Чотирикутна.
  • Пірамідальна.

Існують парні кулони, які підходять для закоханих. Вони зазвичай виготовляються у вигляді одного великого серця, розділеного навпіл, чи двох менших, які між собою якимось чином поєднані. Такі кулони більше підходять для молодих дівчат, які воліють поділитись найбільш цінним зі своєю половинкою.

Брошки

Ця прикраса вважається старомодною, але вона може стати незамінною при правильному використанні. Раніше брошки часто зустрічались на бабусиних кофтинах. Сучасні ж ювеліри навчились виготовляти ці прикраси настільки привабливими, що їх із задоволенням носять найкращі модниці.

Брошка може використовуватись як самостійна прикраса, так і в поєднанні з ювелірними виробами — сережками, браслетом чи намистом. Все залежить від стилю одягу та конкретних побажань.

Хрестики

Являють собою символ віри, тому при наявності такої варто мати завжди при собі хрестик з золота. На сьогодні пропонується велика кількість різновидів хрестиків:

  • Каплевидні.
  • Шестигранні.
  • Восьмикінцеві.
  • Трилисники.

Подібні золоті прикраси можуть бути оздоблені дорогоцінним камінням або виготовлені в скромних мотивах. Останні найкраще підходять в якості натільних, тоді як щедро прикрашені частіше носять поверх одягу.

Браслети

В основному сприймаються як буденні ювелірні вироби, але при необхідності можуть виступати в якості стильного аксесуара до вихідного вбрання. В останньому випадку найкраще виглядають саме золоті прикраси, хоча браслети виготовляють з найрізноманітніших матеріалів.