8 способів тримати мобільний телефон зарядженим під час подорожі

Ваш телефон — ваше рятувальне коло, особливо під час подорожей. Крім того, це ваша навігаційна система, програма пошуку ресторанів, перекладач і камера, так що не дивно, що акумулятор швидко розряджається. У цей момент починається паніка, і ви відчуваєте, що опинилися на безлюдному острові. Хорошою новиною є те, що є деякі хитрощі, щоб запобігти цьому і тримати телефон зарядженим, навіть якщо в полі зору немає розетки.

1. Режим економії заряду батареї

Першим очевидним вибором було б увімкнути режим заощадження батареї заздалегідь. Смартфони попередять вас, коли заряд акумулятора впаде нижче 10%, і дадуть вам можливість увімкнути режим економії. Звичайно, це продовжить термін служби батареї, але є й зворотний бік. Це також зменшить яскравість дисплея та зупинить всі другорядні функції та дії, такі як ваші повідомлення електронною поштою, а також всю синхронізацію, завантаження та оновлення будь-яких програм або програмного забезпечення. Яскравість екрана — один із найбільших пожирачів батареї, який, якщо встановити його на найвищий рівень, може розрядити батарею швидше, ніж решта функцій телефону разом узятих. Потім зніміть екран телефону до найнижчого рівня відповідності. Зниження продуктивності може продовжити термін служби батареї на кілька годин, чого іноді достатньо, щоб дістатися найближчої розетки.

2. Температура

Оптимальна температура, рекомендована виробниками для терміну служби батареї, становить 72 градуси за Фаренгейтом. Трохи вище і нижче за цю ідеальну температуру теж нормально, але екстремальні погодні умови можуть значно скоротити термін служби батареї. Якщо температура піднімається вище 95 градусів за Фаренгейтом або 35 градусів за Цельсієм, це може призвести до необоротного пошкодження акумулятора. З іншого боку, у холодному кліматі батарея почне швидко розряджатися, скорочуючи термін служби до 50%. Щоб запобігти цьому, на вулиці у спекотний літній день тримайте батарею в тіні, де температура нижча. У зимові дні намагайтеся тримати телефон у теплішому місці, наприклад у кишені.

3. Завантаження

Час очікування в аеропорту може бути стомлюючим, і найкращий спосіб убити пару годин – подивитися фільм чи пограти в якусь нову гру. Вірно, але переконайтеся, що ви завантажили їх перед від’їздом. Завантаження або навіть оновлення вашої старої гри може дуже швидко розрядити батарею, менш ніж за годину ви можете почати рахувати плитки на підлозі. Тож будьте обережні і плануйте заздалегідь. Все, що, на вашу думку, може знадобитися, якщо ви зіткнетеся з довгим очікуванням, завантажте його перед виходом з дому або готельного номера. Малоймовірно, що ви знайдете розетку десь в аеропорту, тим більше в поїзді або автобусній станції.

4. Фейсбук та Твіттер

Соціальні мережі, особливо Facebook та Twitter, можуть стати справжніми винищувачами акумуляторів. Вони постійно оновлюються у фоновому режимі, так що ви завжди можете отримати найсвіжіші оновлення. Навіть коли вони не використовуються, вони продовжуватимуть оновлювати інформацію. Якщо в цьому немає абсолютної необхідності, на всіх смартфонах можна заборонити їх оновлення кожні кілька секунд. У налаштуваннях можна вибрати певні програми, які будуть вимкнені. Під час подорожей це може мати велике значення для часу автономної роботи, дозволяючи вам використовувати його для більш важливих речей, наприклад, зателефонувати мамі, коли ви дістанетеся до місця призначення.

5. Служби позиціонування

Коли ви опиняєтеся в місті, в якому ніколи не були, або, що ще гірше, в чужій країні, перше, що шукають багато людей, це їхнє місце розташування. Якщо ви просто оглядаєте визначні пам’ятки, вам справді потрібна ця послуга? Прогулянка – своєрідна точка знайомства з новим місцем. Якщо ви зовсім не заблукали і вам не потрібно шукати дорогу в готель, вимкніть служби розташування. Ця функція використовується не лише картами Google, але й переважною більшістю програм, які постійно оновлюють ваше місцезнаходження, зв’язуючись з найближчою мережевою вежею, розряджаючи вашу дорогоцінну батарею.

6. Режим польоту

Ваш телефон налаштований на пошук сигналу. Коли він підключається, він продовжує шукати кращий. Це нескінченний цикл, у якому застрягають смартфони. Це сканування найкращого доступного сигналу швидко розряджає батарею. Таким чином, навіть коли ви не в літаку, увімкніть режим польоту, щоб він не шукав весь час. Зробивши це, ваш стільниковий зв’язок відключиться. Якщо вам не обов’язково постійно залишатися в мережі, побережіть батарею. Ви завжди можете увімкнути його назад, якщо це необхідно.

7. Повідомлення та додатки

Якщо ви відключили стільниковий зв’язок і зуміли знайти точку Wi-Fi під час подорожі, є можливість, що ви відразу ж підключитеся до Інтернету. На жаль, ваші програми також з нетерпінням чекають на це. В одну мить кожна програма, обліковий запис електронної пошти, онлайн-ігри та все інше, що ви встановили, почне оновлюватися, з’їдаючи заряд батареї, який ви так старанно намагалися зберегти. Щоб програми та повідомлення не захаращували екран, вибухаючи як феєрверк четвертого липня, відключіть їх ще до того, як вирушите в подорож. У налаштуваннях ви знайдете варіанти, чи ви хочете, щоб ваші програми оновлювалися автоматично, або ви волієте робити це вручну. Виберіть останнє; таким чином, лише програму, яку ви відкриваєте, буде оновлено. Те саме стосується повідомлень. Вимкніть автоматичні оновлення електронної пошти, пропущені дзвінки, погодні умови тощо.

8. Портативні акумулятори

Якщо ви вирішите, що вам, як і раніше, потрібно залишатися на зв’язку з усіма під час подорожей, від друзів у соціальних мережах до новин, робити знімки з максимально яскравим екраном, ви можете подумати про покупку додаткової батареї. Вони коштують досить дешево та доступні скрізь. Це може бути хорошим варіантом, особливо якщо ви подорожуєте за кордон, оскільки торгові точки в кожній країні є різними. Поки ви не знайдете відповідний зарядний пристрій для свого смартфона, це може врятувати вам життя.