Аналізи для тварин

Діагностичні дослідження, зокрема аналізи, стали невід’ємною частиною сучасної ветеринарної медицини, за допомогою них лікар може отримати важливу інформацію, що допомагає найбільш точно поставити діагноз, визначити стадію захворювання, призначити лікування, контролювати перебіг хвороби та ефективність, а також безпеку терапії.

Клінічний аналіз крові у тварин

Аналізи собаці та кішці (Харків)  дозволяють оцінити загальний стан організму, провести діагностику гострих та хронічних запальних процесів, вірусних захворювань, злоякісних захворювань крові, анемій.

Як беруть аналіз? Забор береться з вени, яка розташована підшкірно. Джгутом перетягують лапу тварини і вводять голку. Все як у людей з дотриманням норм антисептики.

Біохімічний аналіз крові у котів, собак

Кров – це рідина організму складного хімічного складу, що містить безліч неорганічних іонів, білків, гормонів, ферментів, вуглеводів, ліпідів. Кількісне та якісне визначення цих речовин є основною метою біохімічного аналізу. Дослідження біохімічних показників у динаміці характеризує стадію та перебіг патологічного процесу.

Аналізи сечі та калу тваринам

Вивчення складу сечі, її фізичних властивостей, елементів сечового осаду дає цінні відомості про процеси, що відбуваються в організмі, обмін речовин, дію лікарських засобів, які отримують хвора тварина. Особливо важливе значення аналіз сечі має для діагностики та лікування захворювань нирок, сечовивідних шляхів.

Основні показники:

  • колір;
  • прозорість;
  • щільність;
  • кислотність;
  • наявність білка, бактерій, циліндрів, клітинних елементів крові – еритроцитів та лейкоцитів, плоского епітелію, деяких хімічних сполук.

Аналізи для тварин

Клінічний аналіз калу

Дослідження морфологічної картини калу дає відомості про процеси, що відбуваються у шлунково-кишковому тракті. Має важливе значення для діагностики таких захворювань як: ендокринопатії, ентерити, гастроентерити, ентероколіти, інших порушень травного тракту.

Мікроскопія калу на яйця гельмітів

При проведенні мікроскопії калу на яйця гельмінтів оцінюється наявність та вид збудника, ступінь зараженості.

ПЛР діагностика

ПЛР у перекладі означає полімеразна ланцюгова реакція. Це метод молекулярно-генетичної діагностики, який дозволяє виявити у тварини різні інфекційні, вірусні та спадкові захворювання. Наш ветеринарний центр пропонує широкий спектр досліджень ПЛР.

Цитологічні та гістологічні дослідження

Проведення цитологічного та гістологічного дослідження патологічного матеріалу невід’ємно пов’язане з хірургією та онкологією. Цитологія у кішок, собак – важлива знання морфологічного будови клітин. Цей аналіз характеризує клітинний склад тканини для дослідження.

Гістологія – наука про клітинний склад тканини і характеризує при дослідженні тканину та групи клітин. Після видалення пухлини чи патологічного вогнища проводять дослідження частини тканини.

Дерматологічні аналізи тваринам. Мікроскопія зіскрібків зі шкіри

Існує безліч шкірних захворювань, що викликаються ектопаразитами (кліщами). Для їхньої діагностики та вибору тактики лікування лікарю необхідно зробити зіскрібок зі шкірного покриву для подальшої мікроскопії та визначення виду збудника.

Де здати аналіз кішці чи собаці у Харкові?

Аналізи для тварин

Терра Вет – ветеринарна клініка у Харкові, яка надає послуги лабораторної діагностики для тварин. Сучасне оснащення лабораторії дозволяє проводити широкий спектр досліджень із високою достовірністю результатів. Досвідчені фахівці нашої ветклініки якісно та швидко проведуть усі необхідні дослідження.