Автомобіль кортежу Ярославського збив людину: жертва загинула на місці

За інформацією національної поліції Харкова вчора, приблизно о 22:55 на 534 кілометрі дороги Київ-Харків-Довжанський невстановлений автомобіль скоїв наїзд на пішохода.

Тіло загиблого чоловіка, близько 50 років на вигляд, доставлено у морг. Особи потерпілого та зловмисника наразі встановлюють. За фактом наїзду на пішохода завели кримінальну справу по ст.286 ч.2 Карного кодексу України.

Близько полуночі до поліції надійшов дзвінок, що на трасі поблизу села Мартове збили людину. За непідтвердженою інформацією, поблизу місця події знайшли номерний знак «0018». Цей номер зареєстровано у переднього автомобілю кортежу Ярославського. Окрім водія, за кермом цього автомобілю часто бачили самого Ярославського. Опосередковано це підтверджується тим, що олігарх проживає в с. Мартове і їздить по цій дорозі до Харкова кожного дня.

Також стало відомо, що в поліцію по телефону звернулась невідома людина та повідомила, що була учасником ДТП біля Мартового та прийде дати показання. Наразі є інформація про те, що водія допитують правоохоронці.

В поліції не можуть підтвердити чи спростувати цю інформацію. Прес-секретар поліції Харківської області Олена Баранник пообіцяла уточнити обставини ДТП з 9 на 10 лютого біля с. Мартове і повідомити деталі пізніше.

Тим часом від працівника Державної прикордонної служби з’явилась нова інформація. Відомо, що вранці Олександр Ярославський забронював чартерний рейс до Лондону. Виліт було заплановано на 12:50.