Бакалаврська на замовлення: де шукати хорошого виконавця

Більшість студентів постає перед труднощами при написанні випускної роботи. Вимоги до тексту надто високі, а часу на його підготовку обмаль — виробничу практику, заліки та екзамени ніхто не скасовував. А якщо на додачу до всього ви ще й працюєте, думка про пошук автора для написання бакалаврського дослідження виникає все частіше. Розказуємо про виконавців, які гарантують результат. 

До кого звертатися по допомогу

Бакалаврська робота — самостійне оригінальне дослідження, що має елементи наукової новизни та практичну цінність. Текст повинен повністю розкривати тему, містити ґрунтовний аналіз наукових джерел та висновки студента. Стилістичних та граматичних помилок варто уникати. А головне, роботу перевірятимуть на плагіат. За вимогами відсоток унікальності доволі високий — від 80%, може трохи відрізнятися залежно від ВНЗ. 

Де ж шукати людину, яка виконає для майбутнього випускника це завдання? Свої послуги пропонують і поодинокі автори, і великі агентства. Як правило, ціна не надто відрізняється. У перших може бути навіть вищою, але у другому випадку студент отримує гарантії і може бути спокійним: виконавець не зникне з грошима, а бакалаврську не доведеться писати чи переписувати поспіхом. 

Натомість офіційно зареєстровані компанії працюють на репутацію. Наприклад, агентство «Магістр» надає освітні послуги з 2008 року, відгуки можна прочитати на сайті та незалежних ресурсах. Майже 38 тисяч студентів скористалися його послугами і захистили роботи на «відмінно» або «добре». Кількість замовників продовжує рости, а це — один з аргументів на користь якості. 

Бакалаврська на замовлення: де шукати хорошого виконавця

Як відбувається написання бакалаврської на замовлення

Участь студента мінімальна. Потрібно витратити кілька хвилин на реєстрацію в особистому кабінеті та заповнення короткої анкети. Сервіс запитує відомості про тип та тему роботи, кількість сторінок, термін написання. Чим більше часу у виконавця, тим менша її вартість. Якщо замовляти роботу на 60 сторінок та дати автору 46 днів на підготовку тексту, ціна становитиме від 4850 грн. 

Якщо згоди досягнуто, необхідно внести передоплату (50 % від суми), завантажити план, затверджений викладачем, і методичні рекомендації вашого навчального закладу. Компанія напише бакалаврську, яка точно сподобається керівнику та членам екзаменаційної комісії, або поверне кошти. Якщо потрібні доопрацювання, їх виконують безкоштовно.

Над написанням бакалаврських працюють досвідчені автори: люди з профільною освітою, аспіранти, викладачі. Менеджери сервісу стежать, щоб виконавець і замовник не виявилися з одного навчального закладу. Повна анонімність гарантована, інформація про студентів, що звернулися по послуги, не розголошується.

Відзначимо, що діяльність таких агентств цілком законна. Компанії надають послуги так само як центри підготовки абітурієнтів до ЗНО. Оплата здійснюється за пошук, збір і систематизацію інформації. З клієнтами укладають договір оферти, а платежі приймають на рахунок підприємця.