Балаклійська міська рада відреагувала на незаконно встановлені кіоски

Вчора ми повідомляли читачам про кіоски, які з’явилися біля Балаклійського ринку. Звідки вони взялися та хто був ініціатором їх встановлення невідомо. На цю подію відреагувала Балаклійська міська рада.

На їхньому сайті з’явилося повідомлення:

Балаклійська міська рада повідомляє, що 14 квітня 2021 року на земельній ділянці по вул. Жовтневій, 43-г були самовільно встановлені тимчасові споруди (кіоски), дозвіл на встановлення яких міською радою не надавався.
З метою забезпечення дотримання земельного законодавства, законодавства у сфері містобудування, Балаклійським міським головою Іваном Столбовим видане розпорядження “Про створення комісії для розгляду питань дотримання земельного законодавства, у сфері містобудування, містобудівної документації на території м. Балаклія Харківської області по вул. Жовтневій, 43-Г” від 14.04.2021 р. № 59.
Комісією встановлено, що розміщення даних тимчасових споруд здійснено невстановленими особами, без отримання дозвільних документів на земельні ділянки, без оформлення паспортів прив’язки на тимчасові споруди.
У зв’язку з чим Балаклійською міською радою направлено звернення до правоохоронних органів для вжиття заходів та відповідного реагування згідно чинного законодавства України.

Будемо чекати відповіді від правоохоронців.