Білінгвальне навчання – шлях в інтелектуальний світ

Білінгвальне навчання – це напрямок освіти з багатомовним навчанням, викладанням предметів двома, трьома мовами та більше. Найчастіше двома мовами. В першу чергу – це шлях у культурний та інтелектуальний світ, а також подолання мовного бар’єра в багатонаціональному класі, накопичення мовного досвіду, розширення світогляду у суспільстві. Англомовні молодші школи стають більш поширені в Україні через те, що знання англійської мови все більше стає необхідністю в сучасному світі.

Переваги білінгвальної освіти

Рівень розвитку учнів, які навчаються в білінгвальній школі, значно підвищується, ніж в їхніх ровесників. В цих дітей більш розвинена пам’ять, увага, креативність, мислення. Учні, які навчаються в білінгвальних класах згодом зможуть вільно спілкуватися та мислити тими мовами, якими викладалися предмети.

В майбутньому білінгвальне навчання допоможе здобути вищу освіту іноземною мовою, при цьому не втратити зв’язок з рідною мовою. Адже вільне володіння кількома мовами дає набагато більше в житті перспектив на успішне життя, роботу та подолання труднощів, які виникають у не простому світі. Учні стають більш толерантними, комунікабельними, гнучкими, не губляться в тій чи іншій ситуації. Мають безліч можливостей працювати за кордоном, адже завдяки володінню різних мов, відкривається більший спектр професій.

На сьогодні, білінгвальна освіта дуже популярна в Україні. Особливо, паралельне вивчення української та англійської мов. Знання англійської мови є обов’язковим предметом для вступу до багатьох вищих навчальних закладів України й тим більше за кордоном

Тільки в Києві нараховується понад 100 білінгвальних шкіл або шкіл з білінгвальними класами та близько 80 англійських шкіл.

Навчання в приватній школі “Базис”

У 2021-2022 навчальному році в школі “Базис” відкриваються перші, другі білінгвальні класи українською та англійською мовами викладання. Досвідчені викладачі школи “Basis” працювали у найкращих школах Києва. Навчальна програма в закладі з поглибленим вивченням хімії, фізики, біології, математики. Вивчення англійської мови на високому рівні.

Окрім білінгвальних класів та поглибленого вивчення предметів школа “Basis” пропонує:

 • Атестат державного зразка.
 • Для старшої та середньої школи: факультативи, додаткові зайняття, науковий клуб, дебатний клуб, лінгвістика, програмування, англомовний театр.
 • Для молодшої школи такі гуртки та заняття, як: шахи, логіка, лего, робототехніка, speaking club, живопис, фінансова, акторська майстерність, айкідо, hip-hop dance, секція самооборони.
 • Кабінети з сучасним обладнанням мультимедійною технікою та програмним забезпеченням.
 • Лабораторії для виконання науково-дослідних робіт.
 • Обладнана зона для відпочинку.
 • Можливості для виконування креативної роботи.
 • Харчування (3 рази).
 • Повний день в школі (виконання домашніх завдань в школі).
 • Можливість отримання стипендії старшокласникам (найталановитіші та найуспішніші учні мають змогу отримувати грошову винагороду, яка нараховується індивідуально).
 • Правила школи, які забезпечують безпеку учнів.

Мета школи “Базис” – дати учням відчути задоволення від навчання. Стати найкращими студентами вищих навчальних закладів світу. Реалізувати себе в найкращих професіях.