Чи потрібні репетитори у молодшій школі?

Про відвідування репетиторів найчастіше замислюються батьки учнів середньої та старшої школи, коли чекає складання випускних іспитів. Вважається, що молодшим школярам достатньо знань, які вони отримують на уроках. І зазвичай про додаткові заняття замислюються, коли у дитини вже з’явилася помітна неуспішність.

Після 4 класу школярі складають ДПА, математика – обов’язковий предмет. Якщо учень не засвоїть її основи – складнощі з’являться й надалі. Усі розділи математики пов’язані між собою, тому одна тема виходить із іншої. Не дарма урокам математики у молодшій школі приділено багато навчального часу.

Репетитор чи батьки?

Как стать хорошим репетитором по математике?

Деякі батьки вважають за краще займатися з дитиною самостійно. Звичайно, дитині комфортно займатися з мамою чи татом, але вони не вміють проводити заняття так, як це роблять освітяни. Репетитор молодших класів на рівні, доступному дитині, пояснить нові поняття.

До репетитора потрібно звертатися, коли:

  • дитину потрібно підготувати до школи;
  • у нього виникли складнощі з деякими предметами;
  • малюк відстає після тривалої хвороби;
  • відбувся переїзд в іншу країну та виникли мовні проблеми;
  • учень готується до підсумкової атестації.

Деякі діти – не уважні, вони мають дефекти мовлення, не можуть зібратися. У школі вони не встигають за класом, а вчителі не мають достатнього часу приділяти увагу персонально. Трапляється, що дитина не готова до школи, і їй потрібно подавати матеріал за іншою програмою. Репетитор складатиме індивідуальний план занять, підбере методику викладання.

Важливо, щоб наставник володів сучасними технологіями, це дозволить зробити заняття цікавими та привабливими.

Переваги занять онлайн

Займатися з наставником можна очно або дистанційно. Часто шкільний педагог може запропонувати власну кандидатуру, але він не зможе об’єктивно оцінити прогрес дитини. Вчитель математики онлайн допоможе анітрохи не гірше, ніж викладач, який проводить очні уроки.

Заняття проходять удома, дитині комфортно. Батькам зручно, тому що не всім подобається стороння людина у житлі. Витрати зменшуються, оскільки дитину не потрібно відвозити чи оплачувати дорогу вчителю. Тим більше, що у батьків не завжди є час на поїздки.

Під час онлайн занять змінюється шкільна модель, де вчитель виступає у ролі старшого, а учень – молодшого, тихого та слухняного. Онлайн наставники подають матеріал в іншій формі, що викликає інтерес у дитини.

На заняттях використовують віртуальну дошку та інші сучасні інструменти, вчитель може надсилати корисні малюнки та відео, а учень малювати та розгадувати ребуси.

Уроки відбуваються у зручний час, дитина може займатися самостійно, а батьки потім переглянуть звіт чи відеозапис. На електронній пошті буде необхідний матеріал, яким дитина може скористатися у будь-який зручний час.

Кожен репетитор має все необхідне для занять: матеріал, підручники, завдання, часто фахівці розробляють власні методики. Ще однією перевагою є вартість, дистанційні заняття, як правило, дешевші. У репетитора та батьків відсутні зайві витрати на проїзд, економиться час та сили.