Де купити найсмачнішу турецьку каву

Смачною та запашною може бути тільки та кава, що виготовляється за багатовіковими традиціями. Такі варіанти є у багатьох країнах, але, на жаль, не в Україні. Але є можливість смакувати гарячим та найсмачнішим напоєм, що буде привезений з Туреччини. За посиланням grida.in.ua/g93994714-turetskij-kofe можна купити турецьку каву з доставкою по Україні. При цьому отримати автентичний напій, а не варіацію за темою.

Компанія Grida співпрацює з турецькими виробниками кави, що працюють за різними технологіями обробки кавового зерна. Тому в інтернет-магазині можна придбати напій з його природним смаком і додаванням цікавих ароматів:

  • троянда;
  • кориця;
  • шоколад;
  • апельсин;
  • кардамон.

Звичайно ж, в пріоритеті у всіх виробників випуск кави з її природним смаком. Всі без виключення фабрики, з якими працює Grida, досягли в цьому верхівки майстерності. Вони навіть здатні виготовляти каву без кофеїну, але з повним відтворенням справжнього смаку.

Головні постачальники інтернет-магазину grida – це відомі у всьому світі компанії. До переліку їх брендів входять Kahve Dunyasi, Кurukahveci Mehmet Efendi, Кurukahveci Nuri Toplar й Selamlique. Всі сорти виготовляються на сучасному обладнанні. Фахівці на фабриках вміло дотримуються традиційної витримки температури смаження та іншої обробки саме для Туреччини. Тому й виходить, що турецька кава з плином часу залишається автентичною.

Яке приладдя для приготування турецької кави обрати

Обираючи каву за смаком собі, або на подарунок близькій людині, необхідно поміркувати, що ще потрібно придбати для отримання чарівного напою. Адже в каструльці її не звариш правильно. Та й деяким туркам на справді краще припадати порохом на поличці, а ніж використовуватися для варіння духмяного напою.

В Grida можна придбати все необхідне для отримання правильно звареної кави. А це запорука того, що вона буде мати глибокий смак, який буде розкриватися поступово.

  1. Турки. Вони виготовлені з міді. Тому швидко прогрівають мелену каву та не руйнують її смаків, ароматів та мікроелементів. До того ж на сайті екземпляри ручної роботи. Тобто кожна турка має ту саму форму, яка була століття тому.
  2. Кавоварки. Є у Grida обладнання, для приготування кави більш сучасним способом. Пристрої зроблені відомими брендами, та мають великий ресурс роботи.
  3. Фільтри. Їх краще відразу купити з кавою, щоб потім не забути та смакувати напоєм без осаду.

Компанія Grida пропонує й інші різновиди продукції з Туреччини. На сайті можна придбати чаї та традиційні чайники. Весь асортимент доставляється від виробників, тому має доволі низьку ціну.