Декоративні елементи – характер вашого дому

Щоб створити по-справжньому стильний та затишний інтер’єр, вам знадобляться оригінальні елементи декору. Вишукані дрібнички, картини, вази, декоративні подушки надають кімнаті індивідуальності, створюють потрібний настрій та неповторювану атмосферу. Інколи навіть маленький предмет здатен виявити характер приміщення та підкреслити його унікальний стиль.

Декоративні елементи присутні в кожному інтер’єрі, навіть якщо він оформлений у мінімалістичному стилі. Найголовніше – правильно підібрати декор, визнаючи його важливість, але не зловживаючи кількістю.

Оригінальні елементи декору
Оригінальні елементи декору

Декілька нюансів розміщення декору

Навіть найсучасніша кімната з якісним дорогим ремонтом не може повністю розкрити свій потенціал без декоративних елементів. В свою чергу декор повинен підкреслювати, а не затіняти переваги приміщення – його треба правильно підібрати та грамотно розмістити.

У невеличкій кімнаті декоративні дрібнички можна поєднувати за певною ознакою та розставляти або розвішувати в одній площині: картини на стіні, фігурки на каміні, квіткові вазоні на полицях тощо.

Надто спокійне нейтральне оздоблення можна доповнити енергійним яскравим декором – абстрактними картинами, кольоровими вазонами, килимками, абажурами, диванними подушками. Яскраві предмети краще розміщувати в центрі кімнати, поєднуючи у групки, на яких можна зупинити погляд. Придбати декоративні предмети для дому ви можете в нашому інтернет-салоні. В категорії декор магазин пропонує різноманітні оригінальні товари, які наповнять ваші кімнати затишком та підкреслять вишуканий смак.

Краса та функціональність декору

Оригінальні предмети інтер’єру можуть бути не лише декоративними, але й функціональними. Так, різьблена шкатулка може зберігати ваші прикраси, ґудзики чи інші дрібнички. Цікаві ключниці біля вхідних дверей не тільки прикрасять передпокій, але й дозволять вам завжди тримати ключі на своєму місці. Незвичайні підставки для парасольок виглядають дуже ефектно і разом з тим виконують корисну функцію.

Якщо ви правильно підібрали декор для дому, його оформлення ніколи не буде нудним та непримітним. Однак важливо знати міру у використанні декору, щоб не переобтяжувати інтер’єр.

Декоративні елементи можуть стати чудовим подарунком для ваших близьких чи родичів, але при виборі треба враховувати індивідуальні смаки та потреби господарів.