Для чого потрібні дитячі розумні годинники?

Смарт-годинники для дітей користуються великою популярністю на ринці електронних товарів. Обрати найкращій розумний годинник дитячий пропонуємо в каталозі онлайн-магазину Gelius. У цій статті розберемося, навіщо взагалі купувати дитині цей пристрій, розглянемо його особливості та функції.

Безпека

Купувати дитині розумний годинник можна вже в тому віці, коли вона навчилася впевнено ходити. Саме в цей період зростає занепокоєння батьків загубити спритного малюка. Особливо це стосується жителів великих міст, які беруть дитину з собою у великі торгові центри, громадський транспорт тощо. Завдяки смарт-годиннику ви зможете відстежити місце розташування дитини по GPS в будь-який момент.

Більшість моделей мають на корпусі кнопку SOS. Коли дитина її натискає, розумний годинник автоматично дзвонить на номери батьків, а також відправляє їм координати місцезнаходження.

Зручність

У віці до 10 років дитина найбільш активна, їй дуже важко втриматися на місці, а тому ймовірність загубитися загрожує їй кілька разів на день. Завдяки безкоштовному додатку для смартфона, батьки можуть побачити на карті, де знаходиться їх дитина, а також подзвонити просто на годинник!

Сім-карта, що знаходиться всередині, дозволяє дитині самостійно подзвонити мамі чи тату. Батьки мають можливість керувати годинником та обирати номери, яким можна і не можна дзвонити на годинник дитини.

Додаткові функції

Можливості електронних пристроїв зростають з нереальною швидкістю. Смарт-годинники досить невеликі за розміром, але мають багато зручних та просто незамінних функцій:

  • Батьки мають можливість у будь-який час послухати, що коїться поруч із дитиною
  • На телефон батьків прийде повідомлення у тому випадку, якщо дитина зняла годинник або він розрядився.
  • Є моделі, обладнані фітнес-трекером, який порахує кількість кроків, пройдену відстань, якість сну, витрачену кількість калорій.
  • Установка гео-паркану – зони, за яку дитині не слід виходити. На телефон батьків приходить повідомлення, якщо це трапилося.

Наші батьки і не мріяли про можливість такого контролю. Дитячий розумний годинник – це дійсно ефективний спосіб захисту дитини від небезпек!

Переваги смарт-годинника перед смартфоном

Якщо дитина ще у дошкільному віці, користуватися смартфоном для неї зарано, але вона вже хоче мати власний засіб зв’язку. Звичайний телефон з кнопками скоріш за все не задовольнить дитину, а також не буде мати більшість функцій, необхідних для батьків. Розумний годинник – найкраще рішення для тих, хто хоче захистити свою дитину від надлишку ігр та реклами.