Для пошиття яких виробів підходить льон? 

Наразі користуються популярністю усі натуральні вироби, тож лен став улюбленою тканиною серед дизайнерів та швачок. Уперше матерія з’явилася приблизно 5 тисяч років тому та досі має попит та цінність, попри велику кількість більш доступних аналогів. Якщо вам потрібна тканина льон, то передусім треба зрозуміти, для яких виробів вона підійде та як правильно її використовувати у виробництві. 

Переваги та недоліки лляної тканини

У різні часи матерія мала попит серед швачок та поціновувачів натуральних виробів. Це пов’язано з наступними перевагами тканини: 

  • екологічність — є повністю натуральні матеріали без добавок; 
  • зносостійкість — вироби дуже довго залишаються привабливими, навіть якщо застосовується часте прання; 
  • комфорт — вироби дихають, тож льон вважається чудовим варіантом для виготовлення одягу для спекотного сезону; 
  • гіпоалергенність — матеріал вважається найкращим рішенням для тих, хто має алергію. 

Також льон не електризується, тому готові вироби не притягують до себе пилюку. Якщо ви зацікавлені у виробництві виробів із льону, то треба враховувати інші його особливості. Наприклад, тканина сильно мнеться, але це властивість багатьох натуральних полотен. Льон дуже гарно тримає форму та не може похизуватися такою ж податливістю, як, наприклад, бавовна.

Для яких виробів підійде льон?  

Найчастіше тканину обирають для виробництва одягу, але це не єдиний варіант. Матеріал також підійде для: 

  • рушників; 
  • упаковочного матеріалу; 
  • постільної білизни; 
  • тюлі. 

На практиці льон може використовуватися майже для будь-якого виробу, головне, щоб його властивості підходили під умови експлуатування. Ви можете купувати як 100% натуральну тканину, так і з додаванням інших сумішей для отримання додаткових характеристик. 

Інтернет-магазин «Атлас» пропонує широкий асортимент льону — будь-які відрізи, ціни та види. Обирайте натуральну тканину для своїх виробів та отримуйте чудовий результат. Швидка доставка надасть можливість втілити фантазії у реальність.