Двері на петлях в квартирі

Найбільш класичний, найбільш затребуваний, найбільш традиційний: ви ніколи не помилитеся з внутрішніми розпашними дверима. Прикріплений до відділення з одного боку, він відкривається і закривається завдяки петлям, які можуть бути видимими або прихованими. Він також може мати двоє дверей, напрямок відкривання можна вирішити. Купити двері можна в нашому магазині https://triodveri.ua/mezhkomnatnyie-dveri/ .

Розсувні двері

Якщо простір обмежений, слід встановити розсувні двері. Це рішення дозволяє дверям ковзати всередині контррами, зникаючи в стіні або торкаючись зовнішньої стіни завдяки напрямним. Доступні з одинарними або подвійними дверима (і тому встановлені на двох стінах), розсувні двері є дуже розумним і дизайнерським вибором. Підходить для коридорних дверей або маленьких кімнат. Ціна двері міжкімнатні вас порадує.

Ще один спосіб повноцінно використовувати простір – двері з «відкидним» отвором. Це краще, якщо ви не бажаєте виконувати кладку або немає вільного місця, щоб пересунути двері вздовж стіни. Система відкривання та закривання фактично складається з дверей, оснащених кількома панелями, які перекриваються в пакеті, точно створюючи ефект книги.

Вибір міжкімнатних дверей також стосується матеріалу. Дерево або ПВХ : не тільки отвори та розміри, отже, але й для тих самих матеріалів є хороший вибір рішень! Що стосується дверної конструкції, то найпопулярнішою, безсумнівно, є деревина.

Ми пропонуємо широкий асортимент міжкімнатних дверей, різних кольорів і виготовлення, універсальних, легких і дуже міцних. Інтернет магазин https://triodveri.ua/ пропонує якісні двері для кожного покупця.

Як вибрати оздоблення для міжкімнатних дверей?

Як ми вже говорили, для міжкімнатних дверей важливий дизайн і естетичний ефект. З цієї причини необхідно приділити велику увагу вибору оздоблення. Знову ж таки, вибір майже необмежений. Лакова обробка дуже поширена, особливо в сучасних будинках і офісах, яка складається з нанесення декількох шарів лаку. Таким чином, ви можете вибрати між непрозорим або блискучим покриттям у дуже різних кольорах. Крім того, таке покриття робить двері повністю водонепроникними. А це означає, що чистити його буде набагато легше! Наш магазин в інтернеті https://triodveri.ua/ знайде ідеальні двері саме для вас за абсолютно доступними цінами, але високою якістю.