Facebook запускає в Україні систему оповіщення для пошуку зниклих дітей

Соцмережа Facebook в партнерстві з ювенальної поліцією, кіберполіцією та Міністерством цифрової трансформації запускає в Україні інструмент для оповіщення про зниклих дітей – AMBER Alert. Про це повідомляє Мінціфри.

“Шанси знайти зниклу дитину зростають, коли більше людей шукають її – особливо протягом перших 24 годин. Наша мета полягає в тому, щоб люди, які потенційно можуть допомогти, отримали ці повідомлення і поширили офіційну інформацію про зникнення дитини серед своїх друзів в соцмережі” , – розповіла керівник відділу довіри і безпеки Facebook Емілі Вачер.

У разі зникнення дитини Facebook поширить оповіщення AMBER серед користувачів соцмережі саме в тих зонах пошуку, де його / її бачили в останній раз. Ці повідомлення будуть містити детальну інформацію та фотографію дитини. Користувачі соцмережі зможуть отримати всі деталі про зниклого / зниклу, а також поділитися ними з друзями на платформі.

“Під час пошуку вирішальною може стати кожна хвилина. Тому ми вітаємо впровадження сервісу AMBER Alert в Україні. І сподіваємося на небайдужість і допомогу всіх користувачів Facebook”, – зазначив глава Національної поліції України Ігор Клименко.