Харків’янин отримав умовний термін за вбивство собаки

Фрунзенський районний суд Харкова виніс вердикт у справі про розправу над твариною. Фігурант не визнав своєї провини і стверджував, що вдарив собаку один раз і не дуже сильно. Про це стало відомо з Єдиного реєстру судових рішень.

Інцидент стався на вулиці Маршала Рибалки в вересні 2018 року. Зловмисник посварився з господаркою пуделя, а потім завдав її улюбленцю десять ударів ногами. Від отриманих травм собака в той же день померла.

В ході розгляду батько трьох дітей не визнав своєї провини. Він заявив, що собака була без повідка, неохайною і лізла до його сина. Харків’янин стверджував, що спочатку відігнав тварину, а за рогом будинку завдав йому один удар, але не дуже сильний. Фігурант також вимагає притягти до відповідальності господиню убитого пса, так як вона порушувала закон і вигулювала пуделя в недозволеному місці.

Свідки підтвердили факт побиття пуделя і загроз з боку чоловіка. Дружина обвинуваченого також не стала спростовувати факт конфлікту. За жорстоке поводження з твариною, що спричинило його загибель, суддя Еліна Силантьєва засудила жителя Харкова до двох років обмеження волі з роком умовно. На даний момент вердикт не набув чинності і може бути оскаржений в апеляції.