Харківський кіт став зіркою Instagram’а Брітні Спірс

 

Кіт Степан, який мешкає на Салтівці, став світовою зіркою. Відома поп-співачка Брітні Спірс запостила його знімок на своїй сторінці в Instagram.

За добу запис зібрав понад мільйон лайків та тисячі коментарів. Співачка написала, що повернулася зі зйомок фільмів “Ідол”.

“У ньому гарантовано будуть хіти та безліч яскравих моментів. А якщо ви раптом втратите зі мною зв’язок, то знайте, я можу десь зависати з цим котом”, – написала Брітні Спірс.

Хазяйка Ганна в одному з інтерв’ю розповідала, що Степанові 13 років. Його підібрали на вулиці місячним кошеням. За словами господині, він любить їсти сиру яловичину, спати і “носитися по квартирі, незважаючи на свій вік”. У 2019 році у нього з’явилися власні облікові записи в соцмережах. Нині в Instagram у Степана понад 600 тисяч підписників.

Дівчина розповіла, що ідея контенту виникла випадково. Якось вона замовила піцу, Степан застрибнув на стілець і сидів біля їжі з незвичайним виразом морди.

“Степан любити сидіти на цьому стільці і часто там засинає. Якщо це зняти, то виходить кумедно, тільки келихи міняй”, – розповідала Ганна.

На знімках декорації постійно змінюються: торти, фрукти, коктейлі та тістечка. Залишається лише одне — повна незацікавленість Степана та сумний вираз обличчя.