Хто займається розробкою iOS додатків: у кого замовити та навіщо

Кожен, хто бажає мати успішний бізнес, використовує для розвитку всі можливості та інструменти продажу. Найсучаснішими вважаються ті способи, що дозволяють охопити багато потенційних клієнтів. До таких відносяться сервіси в інтернеті, тобто, сайти. Та додатки, що дозволяються рекламувати свою компанію у смартфоні. До речі, саме цей спосіб охоплює найбільшу аудиторію. Тому є сенс знайти команду, яка займається розробкою iOS додатків, щоб замовити один чи декілька під себе.

Те, що таке рішення виведе бізнес на новий рівень, не викликає сумнівів. Адже мало в кого є час розглядати інтернет-магазини. А от додаток зробить пропозицію швидше, та розповість про товар коротше.

Замовити утиліту для телефону краще у просунутих фахівців. Саме таких можна знайти в команді NIXSolutions. Розробники весь час працюють саме у сфері додатків, тому знають про них все:

 • які краще підійдуть до певної галузі;
 • як зробити, щоб сервіс був максимально зручним та приваблював користувачів;
 • якими нюансами можна швидше зачепити потенційних покупців. 

Мобільний додаток – це, перш за все, швидка реклама продукту чи послуг. До того ж саме він забезпечує швидкий доступ до пропозицій бізнесу. Тому якщо замовити розробку програми для телефонів, можна стати першим магазином у кишені потенційного клієнта. 

Чи усім бізнесменам потрібен додаток

В ідеалі замовити розробку додатку iOS краще будь-якому бізнесу. Але є об’єктивні причини якийсь час цього не робити.

 • Компанія ще не має потужностей для того, щоб задовольнити великий потік клієнтів.
 • Виробник не має свого відділу збуту і працює виключно через дистриб’юторів.
 • Цільова аудиторія навряд чи буде розглядати продукцію у смартфоні. 

Але у більшості випадків додаток краще замовити. Адже більшість варіантів бізнесу розраховані на те, щоб задовольняти потреби великої кількості людей.

До таких, кому вкрай необхідний додаток iOS, відносяться:

 • магазини, причому як продуктові, так і з непродовольчою групою товарів;
 • заклади громадського харчування будь-якого рівня;
 • туристичні агентства;
 • вантажні та пасажирські перевізники;
 • кур’єрські служби з доставки квітів, їжі;
 • салони краси, кабінети масажу, спорткомплекси.

Тобто усі компанії, яким для розвитку потрібно охоплювати якомога більше людей. Особливо тих споживачів, які готові витрачати гроші, щоб зберегти свій власний час.

В чому саме допоможе додаток iOS

 1. Робить компанію впізнаваною.
 2. Збільшує продаж.
 3. Дає власнику смартфону можливість зробити покупку за секунду навіть у переповненому громадському транспорті.

Якщо ж говорити про переваги додатку в організації бізнесу, то він допоможе значно зекономити на рекламі. Вона буде менш потрібна, тому що про компанію і так буде інформація у кожному смартфоні.

Ціна розробки додатку

Не має дешевого сервісу, який допоможе підвищити рентабельність бізнесу. Але й не можна сказати, що замовити розробку iOS додатку буде коштувати річного бюджету.

Ціни на розробку додатку в IT-спільноти NIXSolutions виправдані. Вони залежать від того, наскільки складним повинен бути дизайн, наскільки широким потрібно зробити функціонал тощо.

Усі моменти можна обговорити з технічним фахівцем. Він допоможе розрахувати витрати та очікувані прибутки. Після цього стане зрозуміло, що треба замовити розробку додатку iOS, чи ще трішки підтягнути власні можливості.