Кому та навіщо потрібне туристичне страхування?

Сьогодні багато українців змушені покинути свої домівки та відправитися за кордон у пошуках безпечного місця для проживання. Але, знаходячись в іншій країні, людина має подбати про звичайні ситуації, коли може знадобитися медична допомога, — травми, аварії, гострі захворювання. Саме від таких проблем зі здоров’ям захистить туристична страховка. Коротко про її особливості розповімо далі.

У чому основна мета туристичного страхування

Цей вид страхової допомоги спрямований на те, щоб захистити людей, які виїхали за межі нашої держави. Відомо, що в європейських країнах медичне обслуговування коштує набагато більше, ніж у нас. До того ж варто додати, що люди не завжди в стресовій ситуації можуть швидко знайти клініку та можуть не знати на достатньому рівні іноземну мову, щоб пояснити, що з ними сталося та що вони відчувають. Саме в таких ситуаціях допоможе туристичне страхування (https://uniqa.ua/private/travel/puteshestvie-za-granitsu/).

Маючи на руках таку страховку, людина може звернутися на гарячу лінію за телефонним номером, вказаним у полісі. Далі представник служби асистансу розпитає про симптоми, з’ясує місце проживання, домовиться про консультацію з лікарем у найближчій клініці або організує приїзд карети швидкої допомоги.

Отже, людина, потрапивши в нестандартну ситуацію зі здоров’ям, може бути впевнена, що вона не залишиться сам на сам зі своїми проблемами в чужій країні.

Хто найбільше потребує придбання туристичного поліса

Зазвичай про оформлення такого страхового договору насамперед мають подбати:

  • люди похилого віку;
  • ті, хто подорожує з маленькими дітьми;
  • вагітні жінки.

Також така страховка не завадить людям, які планують активно проводити свій час — займатися екстремальними видами спорту, ходити в туристичні походи. Тільки спеціалісти радять у таких випадках оформити розширений поліс, за яким перелік страхових випадків значно збільшений.

Взагалі не варто нехтувати туристичною страховкою усім, хто перебуватиме за кордоном будь-який час, тому що в критичну ситуацію може потрапити буквально кожний.

Як можна оформити поліс туристичного страхування

За умов воєнного стану значно спрощений спосіб оформлення таких договорів. Якщо раніше цей поліс потрібно було купувати лише перед поїздкою, то зараз страховку можна придбати онлайн із будь-якої країни. Наприклад, страхова компанія «УНІКА» пропонує своїм клієнтам купити поліс у зручний час прямо на сайті компанії та отримати на електронну пошту протягом 15 хвилин.Документ одразу набуває чинності. Так само просто можна продовжити термін дії страхового договору. Можна також зробити замовлення через заповнення спеціальної форми – заявки на офіційний сайт. Менеджер зв’яжеться з клієнтом, після уточнення всіх деталей поліс у цифровому вигляді буде надісланий на e-mail. Процес пролонгації займе ще менше часу, оскільки всі дані клієнта вже є в електронній базі.

Серед переваг страхування в страховій компанії «УНІКА» варто зазначити, що ця організація підтримує надійні партнерські відносини з асистуючими компаніями по всьому світу. Це дозволяє гарантувати отримання якісної медичної допомоги практично в будь-якій країні.