Комунальні підприємства залишаються в Балаклії

16 лютого відбулася позачергова VI сесія Ізюмської районної ради, під час якої на голосування було винесено питання «Щодо виключення із додатка до проєкту рішення «Про передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Ізюмської районної ради Харківської області в комунальну власність Балаклійської ОТГ окремих суб’єктів спільної власності» підприємств видавничий будинок «Балдрук», Балаклійське архітектурне бюро та Балаклійське бюро технічної інвентаризації.

Ми вже розповідали, чому передача цих підприємств Балаклійській міській раді викликала обурення групи депутатів на чолі з Валентиною Панасенко. Не бажаючи втрачати контроль над зазначеними підприємствами, вони ініціювали винесення цього питання на повторне голосування. Але їх вимоги не були підтримані депутатською більшістю.

Тому попереднє рішення Ізюмської районної ради залишилося без змін. Видавничий будинок «Балдрук», Балаклійське архітектурне бюро та Балаклійське бюро технічної інвентаризації залишаються в Балаклійській громаді.  

 

Дані Інфо