Кращі місця для весільної фотосесії в Харківській області

Восени традиційно збільшується кількість весіль. І кожна пара намагається знайти нові оригінальні місця для проведення весільної фотосесії, де в Харківській області можна зробити фото, які буде хотітися переглядати все життя.

Кицівська пустеля

Дана локація сподобається любителям екзотики. Незважаючи на віддаленість від Харкова, сюди періодично приїжджають закохані, які хочуть зробити оригінальні фото на тлі піщаних дюн і барханів з мінімальним вкрапленням рослинності, блакитним небом і білими хмарами. А ті, хто візьме з собою квадрокоптер, отримають по-справжньому дивовижні знімки.

Крейдяні гори

Знаходиться ця локація недалеко від Куп’янська. З Харкова слід їхати в напрямку Дворічанського національного природного парку. Сліпучо-білі пагорби, каскадом розмістилися на тлі мальовничого ландшафту. Подекуди зустрічаються неглибокі печери. Але, намагаючись зробити фото саме в них, не варто забувати про техніку безпеки. Також можна піднятися на найвищий крейдяний пагорб, звідки відкривається дивовижний вид на околиці, в тому числі на річку Оскіл. Не менш вражаючими будуть кадри, зроблені біля підніжжя гір. Фотосесію можна розбавити пікніком з друзями.

Шарівський палац

Тим, хто хоче відчути себе принцом і принцесою, варто відправитися в Шарівський палац, якому вже понад 200 років. У його околицях розташовано багато мальовничих локацій, що вражають уяву. Романтичну атмосферу допоможуть відтворити всілякі архітектурні шедеври, незвичайна текстура стін, плащаниця плюща на стінах, арочні вікна, величезні зали, дерев’яні сходи всередині будівлі.

Докучаєвський дендропарк

Особливо привабливо це місце виглядає саме восени, коли листя на деревах починають фарбуватися в різні кольори. На території дендропарку зібрана величезна колекція неймовірно красивих рослин, які стануть відмінним фоном для весільних фото.

Висота маршала Конєва

Меморіал знаходиться в селі Солоницівка на висоті 200 метрів. Звідси відкривається незвичайний вид на поля і ліси, розташовані в околицях.

Яблуневі сади в Мерефі

Дана локація може зацікавити в період цвітіння яблуневих дерев і після дозрівання плодів. Саме в цей час тут можна отримати найкрасивіші фото. За садом знаходиться мальовниче поле, яке також люблять відвідувати цінителі красивих кадрів. Особливо ефектними вони виходять на заході сонця.