Курси англійської мови онлайн для починаючих та просунутих

Знання іноземної мови – це відкриті двері у будь-яку престижну професію. І в більшості випадків потрібно вміти спілкуватися англійською. Онлайн-школа EnglishDom допомагає в її освоєнні, незважаючи на те, який рівень знань має людина.

На сайті школи можна замовити курси англійської мови онлайн різного направлення. І кожне з них має своє розширення по більш вузьким темам.

  1. Загальні. Підходять для тих, хто намагається впевнено спілкуватися на побутовому рівні, читати книжки тощо. Курси поділені за рівнем початкових знань. Можна записатися до групи початківців, засвоїти мовний рівень, стати абітурієнтом групи з вивчення просунутого рівня тощо. 
  2. Спеціальні. Зручні для тих, кому потрібно засвоїти якісь спеціалізовані терміни. В онлайн-школі пропонують такі направлення, як термінологія для фінансистів, бізнесменів, IT спеціалістів. Саме в цьому напрямку є можливість обрати курси англійської з носієм мови, що дозволить отримати знання більш поширені. 
  3. Підготовчі до екзаменів. Підходять випускникам загальноосвітньої школи, студентам вищих навчальних закладів. 
  4. Підліткові. На курсах англійської для дітей вивчення мови проходить на елементарному рівні.

Більшість програм в онлайн школі EnglishDom складаються з 50 уроків. Деякі мають тільки 30 уроків. Незважаючи на кількість зустрічей з викладачем, учень отримує всі заявлені в програмі знання. І за умов, що виконується домашня робота та рекомендації педагога, англійська мова буде вивчена та закріплена.

Як проходить навчання англійської мови на курсах

Головна перевага вивчення мови в школі EnglishDom в тому, що знання можна отримувати будь-де. Головне, щоб був доступ до інтернету та зручний гаджет для отримання інформації.

Англійська мова для починаючих та просунутих викладається з однаковим підходом:

  • навчання будується на постійному спілкуванні з вчителем;
  • надається електронний підручник, в якому прописуються завдання та перевіряється їх виконання онлайн;
  • після проходження англомовного курсу, учню надається сертифікат.

Навчання за обраним курсом гарантує отримання знань по зазначеним в ньому темам. А для більш легкого засвоєння, програма складається вчителем під кожного учня окремо. Саме індивідуальний підхід дозволяє скоротити строки вивчення іноземної мови з років, до декількох місяців.

Перед тим, як отримати повний курс англійської мови, можна взяти пробний урок. Він надається безплатно.