Любовні пристрасті по-Балаклійський: вчителька жорстоко помстилася своїй суперниці

Заманили на побачення, побили і обстригли волосся. Саме така доля чекала жінку, яка посміла порушити сімейну ідилію вчительки Балаклійської ЗОШ № 1.

Педагог дізналася, що у її чоловіка з’явилася коханка, і вирішила провчити її. Попросила знайому почати переписку від імені чоловіка і запросити жінку в гості. Коли гостя прийшла, на неї напали, побили, пригрозили, щоб вона більше не наближалася до чужих чоловіків і частково обстригли їй волосся. Потім подзвонили чоловікові потерпілої і попросили її забрати.

Балаклійський районний суд визнав винною тільки одну з подруг-месниць – саму обмануту дружину. Щодо другої жінки, яка проходила в справі, суду не вистачило зібраних доказів.

У підсумку за напад на коханку свого чоловіка вчительку зобов’язали заплатити штраф у розмірі 850 гривень та відшкодувати потерпілій моральну шкоду – 10 000 гривень.

До слова, на суді, вчителька свою провину заперечувала. За її словами, в момент інциденту – 11 березень 2020 року – вона була в лікарні і про те, що сталося дізналася тільки коли в квартирі її дочки провели обшук. А ось її приятелька виявилася більш поступливою – вона визнала, що вела переписку від чоловічого імені, але фізично постраждалу не чіпала. При цьому «жертва» наполягала, що над нею знущалися обидві жінки.

На даний момент рішення суду не вступило в силу, так як йде час на апеляційне оскарження.