Маленька приймальня? 6 порад, які її збільшать

Хочете підкреслити успішність бізнесу, створити йому бездоганний імідж? Тоді почніть з оформлення приймальні, адже вона – перше, що побачить відвідувач. Від цього приміщення, звісно, багато чого залежить і як прикро, коли воно не таке просторе, як хотілося б. Дізнаємося, який підібрати стиль, колір, ресепшн, стільці для відвідувачів, оздоблення, щоб маленька приймальня стала обличчям компанії.

Стиль

Дизайн краще підбирати з просторих напрямків, котрі не навантажують. Чудово матиме вигляд хай-тек, скандинавська, джапанді, японська стилістика. Доречно використовувати в оздобленні елементи, які тематично належать до корпоративних, продовжуючи загальний характер бренду.

Зонування

Умовно приймальня зазвичай ділиться на зону відвідувачів й адміністрації. Тут варто продумати поділ простору, скільки потрібно «посадкових» місць для тих, хто очікує. Розставити необхідно офісні стільці так, щоб вони не загороджували прохід. Якщо гості – не постійне «потокове» явище, крісла можна замінити комфортним диваном, зберігши дорогоцінний простір.

Колір

Утримайтеся від темних, насичених кольорів. Їх можна використовувати як додаткові, а ось провідну лінію віддайте світлим тонам. У виборі кольору також потрібно орієнтуватися від діяльності компанії та спрямованості клієнтів.

Меблі

Намагайтеся уникати громіздких шаф і великої кількості стійок із презентаційним матеріалом. Використовуйте вбудовані системи, відкриті стелажі, прозорі чи дзеркальні фасади. Стійку ресепшн можна встановити не у вигляді «глухої» стіни, а з різними вставками, відкритими пустотами, підняти над підлогою, зробити більш повітряною. Якщо планується приймати велику кількість візитерів, можна вздовж стін встановити стільці для відвідувачів на рамі з одночасним розташуванням трьох й більше посадкових місць. Якщо ж до офісу приходить невелика кількість людей – найкращим варіантом будуть індивідуальні м’які крісла зі спинками та підлокітниками.

Оздоблення

В оздобленні варто утриматися від фактурних покриттів і об’ємних елементів. Стіни без великих візерунків, краще однотонні із абстрактними лініями, дрібним малюнком. Добре матиме вигляд присутність глянцевого ефекту. Для підлоги підійде будь-яке покриття, але світліше за стіни. Зовні збільшить приймальню наливна підлога, плитка чи ламінат з трохи дзеркальним покриттям. Стеля – рівна без декоративних балок, багетів, навісних конструкцій.

Економія простору

  • Замість безлічі стелажів зі стійками із буклетами та іншою рекламою можна на протилежному боці зони з офісними стільцями встановити екран або відеостіну, яка буде демонструвати всі переваги компанії. Це більш сучасне й ефективне рішення.
  • Додайте дзеркал або дзеркальних вставок у меблях та оформленні.
  • Використання скла в перегородках, столах, декоративних елементах додасть просторості, а меблі зробить непомітними.
  • Освітлення – також може врятувати будь-яку маленьку приймальню. Достатньо забезпечити велику кількість природного світла. Штучного також має бути багато, але не дуже яскравого. Використовувати для цього можна вбудовані лампи, не об’ємні світильники.
  • Додайте живих рослин у незвичайних композиціях.

Як видно, з грамотним підходом маленька приймальня може стати оплотом комфорту, затишку для відвідувачів, працюючи на престиж компанії.