На Харківщині сапери випробовують нову машину для розмінування
Вона виконує завдання на ділянці, де велись активні бойові дії.
На Харківщині почали розмінування за допомогою нової техніки. Вона працює на ділянці, де є велика кількість нерозірваних касетних боєприпасів.
Про це повідомляє Головне управління ДСНС у Харківській області, пише Дані-Інфо.
На одному з полів, де багато нерозірваних касетних боєприпасів працює машина механізованого розмінування PT-300 D:MINE. За допомогою цієї техніки сапери Міжрегіонального Центру гуманітарного розмінування та швидкого реагування ДСНС взялися очищати ділянку, де велись активні бойові дії. Тут багато боєприпасів, які залишились не розірваними і загрожують мирним мешканцям.
