На Харківщині знайшли склад із тютюновим контрафактом вартістю 12 млн грн

За даними ДПСУ, в місті Харків в межах провадження розслідування за ст. 204 КК України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) було проведено обшуки в місцях складування та реалізації контрафактної тютюнової продукції.

 

За результатами проведених обшуків правоохоронці виявили більше 125 тисяч пачок сигарет та майже 35 тисяч пачок суміші для куріння кальяну. Більшість із виявленої продукції була без марок акцизного податку. Ринкова вартість цього товару складає майже 12 млн грн.

 

Наразі перевіряється інформація щодо можливого “кришування” та причетності до незаконних оборудок з підакцизними товарами представників місцевого криміналітету, адже під час обшуків за однією з адрес було виявлено вогнепальну зброю та пристрій для відстрілу гумових куль.

 

За даним фактом до компетентних правоохоронних органів направлено повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення, відповідальність за яке передбачена ст. 263 ККУ “Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами”. Тривають подальші слідчі дії.