На харківському заводі три години незаконно утримували співробітників податкової

У Харкові працівники податкової служби заявили, що охорона підшипникового заводу незаконно утримувала їх на території підприємства

У четвер, 22 квітня, податківці виїхали на Харківський підшипниковий завод, щоб провести інвентаризацію заставного майна та його додатковий опис, повідомили у прес-службі ГУ ДПС України в Харківській області.

Борг підприємства перед бюджетом на сьогодні становить 56 млн грн та продовжує зростати.

Після перевірки податківці склали відповідний акт, однак керівник і головний бухгалтер заводу відмовилися підписувати документ та залишили приміщення. Для фіксації відмови запросили понятих, однак вони не змогли зайти на територію підприємства, оскільки у допуску відмовила охорона.

Охоронці також утримували співробітників облуправління податкової служби та не випускали їх за території об’єкта, посилаючись на закінчення робочого дня. У прес-службі зазначили, що більше трьох годин податківці не могли залишити підприємство.

Лише після приїзду керівництва облуправління та прес-служби охоронці були змушені пропустити понятих і відкрили прохідну заводу для того, щоб випустити фахівців податкової.

За фактом незаконних дій будуть проведені відповідні заходи.