На модернізованому ЗАЗ починають випуск нових моделей

Запорізький автомобілебудівний завод (ЗАЗ) вперше в 2021 році показав відроджене виробництво автомобілів.

Про це повідомляє офіційний сайт Запорізької ОДА.

ЗАЗ останнім часом переживав кризу, але, незважаючи на це, інвестував значні кошти в модернізацію. Так, на заводі налагоджено великовузлове складання автомобілів Renault Arkana і моделей LADA Largus, Vesta седан, Vesta SW Cross і кросовер LADA XRAY, а також виробництво шкільних автобусів.

Крім того, на ЗАЗ анонсували і випуск нових моделей. Так, в найближчих планах – почати випуск автомобілів-трансформерів, які можна використовувати для мобільних центрів надання адміністративних послуг виїзних консультацій лікарів. Вони стануть в нагоді для знову об’єднаних територіальних громад і полегшать життя в глибинці.

ЗАЗ – єдиний на пострадянському просторі, хто в минулому році зміг повністю сертифікуватися за новими, досить жорсткими вимогами Європейського Союзу. Крім того, ЗАЗ – єдине в Україні підприємство, що має повний цикл виробництва легкових автомобілів.

У минулому році «ЗАЗ» виграв обласний тендер на виробництво тридцяти шкільних автобусів і повністю виконав взяті на себе зобов’язання. Сьогодні цей транспорт возить сотні школярів у всіх куточках області.