На полицях магазинів з’явився небезпечний продукт, який схожий на морозиво

Новий продукт, що може бути небезпечним для дітей, вільно продається у магазинах. Ідеться про заморожений енергетик, який на вигляд майже не відрізняється від звичайного морозива. А те, що він заборонений для дітей до 18 років, написано дрібним шрифтом. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила професорка Київського національного торгово-економічного університету Олена Сидоренко. Діти, які купили цей продукт, не могли заснути всю ніч.
“Слідкуйте за покупками дітей, які наразі на канікулах і мають кишенькові кошти та більше часу для самостійних розваг! Друзі, попереджаю, маємо “новий продукт” – “енергетичний лід” , як його активно презентують виробники, що є просто замороженим енергетиком, про вплив якого знають напевно всі споживачі! Звернулась мама двох дітей, що придбали цей енергетичний лід в маленькому магазинчику – “ларьочок” у народі (у велику мережу супермаркетів поки не надійшов). Діти не спали всю ніч – збуджені, серцебиття прискорене”, – ідеться у дописі.
За словами Олени Сидоренко, попередження про те, що вживати енергетичний лід можна із 18 років, на упаковці є. Але воно приховане склеювальним швом, а мало б бути великим шрифтом на видному місці.
“Дітям це продали! Реалізується разом з традиційним морозивом, має упаковку в кольорах згущеного молока (синьо-біло-голуба)! Склад фактично ідентичний енергетику “Нон-Стоп” (взагалі, склад всіх енергетиків, за різницею ароматизаторів, фактично однаковий, вплив суміші кофеїн + цукор непрогнозований). Згідно з інформацією педіатрів, в реанімацію, часто в комі, попадають діти після вживання енергетиків!”, – попереджає професорка.