На «Шебелинкагазвидобування» змінюється керівництво

Директора ГПУ «Шебелинкагазвидобування» Юрія Фесенко, який займав цю посаду з початку 2000-х років, звільнено за власним бажанням.

За попередньою інформацію новим директором буде призначено Андрія Охотнікова, який дотепер працював першим заступником директора іншого газопромислового управління – «Полтавагазвидобування», де здійснював операційне управління виробничою діяльністю. Під його керівництвом створено ефективний офіс управління проектами внутріскважінних робіт, проведення реінжинірингу функції розвитку наземної інфраструктури та капітального будівництва.

Його першим заступником стане Сергій Кривуля. Він має за плечима близько 30 років досвіду в нафтогазовій галузі. Останні 11 років він очолював Український науково-дослідний інститут природного газу (УкрНДІгаз), який в складі Укргазвидобування відповідає за нові розробки і дослідження. До цього 16 років присвятив роботі в Шебелинкагазвидобування, де пройшов шлях від оператора з дослідження свердловин до керівника геологічної функції.